У Вас є цікава ідея?

 Так 33.3% (1)
33.3%
 Ні 0% (0)
0%
 Майже :) 66.7% (2)
66.7%

3 Дата 15.08.2014 01:04

Автор
Повідомлення

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

  • #1
  • 15.08.2014 01:04
  • 0

Прошу всіх бажаючих додавати в тему пропозиції по роботі та розширенню функціоналу сайту, обовязково переглянемо всі і відповімо!

Додано 2 тижні потому:

Ще раз прошу, по всім питанням пов"язаних з роботою/функціоналом сайту (технічний розділ) - звертатись до мене,  на форумі чи через форму зв"язку.  

Дехто пропонував спростити реєстрацію - вкажіть як Ви бачете простішу форму? зараз можливо війти/зареєструватись на сайті в 1 клік (один) просто вибрати соціальну мережу в якій зареєстровані або через звичайну реєстрацію вказавши Логін, пароль, пошту - і підтвердити пошту посиланням, це потрібно аби відсіяти ботів, а також підтвердити реальну пошту для майбутніх розсилок новин по бажанню (планується розробити).

Далі було питання про розміщення фото для користувачів - для звичайних користувачів нема можливості розміщувати фото, так як адміністрація не завжди онлайн і перевіряти хто і що розміщує нема можливості, тому пропонується 2 варіанти - звертатитсь до адміністрації (відправити фото і іншу інформацію, як назвати альбом чи ще щось) і інший - звернуть до адміністраціі і отримати право додавати фото (переводимо користувача в категорію редакторів).

І останнє -додади "Дошку оголошень"  - в моїх планах є розробити дошку, але наразі я виправляю помилки на сайті (шукати іх довго так як ніхто поки не бере участь в тестуванні сайту чи просто користуванні), до того ж поки немає ткої кількості активних користувачів, як тільки буде більше людей і будуть писати - я обіцяю взяти в роботу питання і розширити функціонал.

 

Ще багато ідей та було б більше якщо їх обговорювати :) Долучайтесь, пишіть, будемо розвивати! 

Додано 1 рік потому:

Постійно думаю над питанням соціалізації профайлів, щоб додати в налаштування для розширення інформації про користувача?


Відредаговано: CrazyFreeMan (31.08.2015 11:33, 4 року тому)

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)