Можу допомогти?

 Фінансово 0% (0)
0%
 Своєю працею 100% (4)
100%
 Інша допомога 0% (0)
0%

4 Дата 06.12.2015 23:26

Автор
Повідомлення

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

  • #1
  • 06.12.2015 23:26
  • +1

Вітаю!

Вирішив створити тему для обговорення та розміщення інформації на тему допомоги, волонтерства та інших доброчинних ситуацій що потребують загального розголосу в смт.

Якщо Вам чи комусь з близьких потрібна допомога будь якої форми  - відписуйтесь тут, ми в свою чергу будемо намагатись надати розголосу перевіреній інформації. 

 


В свою чергу хочу запитати / почути думки громади на рахунок розвитку культури в селищі, хто що знає та чим може чи допомагає цій сфері ? В кого які є пропозиції? Думаю всі знають наскільки активно почали діяти молоді танцівниці (підтвердження цьому кількість нагород та визнання в "культурних" кругах)

Але може мало хто знає скільки коштів на все це діло потрібно, і не завжди (точніше мені здається що майже ніколи) держава виділяє необхідні суми для існування життя в культурі.

Навіть не обовязкого потріна фінансова підтримка, може хто може допомогти в створенні різноманітних прикрас та декорацій. Прошу долучатись до теми обговорення, напишіть  як Ви бачите допомогу.

Як вже писав можу допомагати всім закладам що звернуться безкоштовно (не приватним), а ще як закінчую проекти зможу виділити невеликі суми фін допомоги :)

А Ви?

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)