Автор
Повідомлення

Шах Джаніта

Користувач

Репутація: 140

 • #1
 • 22.10.2014 23:59
 • +3

1 жовтня 2014 року в смт Вільшана розпочинається соціологічне опитування місцевих жителів на тему «Нагальні проблеми селища і шляхи їх вирішення».

Відтак, кожен мешканець смт Вільшани має можливість висловити свою думку щодо наявності актуальних проблем у селі, які потребують першочергового розгляду шляхів подолання. Свої думки та ідеї ви можете залишати у поштовій скриньці, яка знаходиться на центральній дошці оголошень

Не будьте байдужими, залучайтеся, адже від нас самих залежить яким селище виглядатиме у майбутньому!

                                                                                     

Додано 58 секунд потому:

Перші результати.

З 1 жовтня 2014 року в смт Вільшана ми почали проводити соціальне опитування місцевих жителів. Мета цього заходу - визначення найактуальніших проблем, а також пошуки пропозицій щодо відновлення і розвитку селища. Ми в вирішили запитати про це у народу, бо хто ж як не самі мешканці Вільшани найбільше знають про нагальні проблеми населеного пункту, в якому вони проживають?

Вільшанці не залишилися байдужими, і вже скоро у відповідній поштовій скриньці було виявлено цілий ряд звернень.

Отож, на сьогоднішній день жителями смт Вільшана визначено такі проблеми селища і побажання щодо його розвитку:

- потрібен ремонт дороги по вул. Правди – 2 звернення;

- необхідність нічного освітлення вул Леніна – 2 звернення;

- необхідність освітлення решти вулиць селища, де воно відсутнє;

- потреба в організації вивозу сміття;

- доробити ремонт всередині клубу;

- варто закрити «точки» продажу алкоголю на дому;

- прибрати бур’яни біля СТОВ «Вільшанка» (наявність амброзії);

- відмінити масові гуляння, постільки на Сході України війна;

- встановити безкоштовний Wi-Fi по всьому селищі;

- євро-вікна у середню школу;

- наявність кафе без продажу алкогольних напоїв;

- облаштувати в селищі парк;

- побільше б поставити сміттєвих баків на території вільшанських вулиць.

Ми прийшли з цими зверненнями до нашого селищного голови Ярового В.М. Щодо прибирання території біля СТОВ «Вільшанка», то за останні кілька днів воно було вже зроблене, тож однією проблемою менше. Решту звернень було взято в роботу, за їх розглядом ми будемо слідкувати й інформувати населення.

Варто зазначити, що соціальне опитування не завершено, тому якщо у вас є думки і пропозиції щодо відновлення і розвитку Вільшани, - пишіть! Жодне громадське звернення не залишиться поза увагою. Приєднуйтесь до розбудови нашого селища, постільки його майбутнє – у ваших руках! 

Додано 3 хвилини потому:

Проблеми Вільшани та їх вирішення

Під час соціального опитування жителями смт Вільшани було виявлено ряд проблем селища, які потребують першочергового вирішення. Нижче ми наведемо основні з них, і розкажемо, на якій стадії розгляду Вільшанською селищною радою вони знаходяться.

потрібен ремонт дороги по вул. Правди;

(Так, становище дороги на цій вулиці бажає бути кращим. Це питання обов’язково буде поставлене на сесії депутатів Вільшанської селищної ради щодо розподілу місцевого держбюджету на 2015 рік).

необхідність нічного освітлення вул Леніна;

(Освітлення вул. Леніна, коротеньких вуличок, що до неї підлягають, а також відрізка вул. Шевченка в районі колишнього цукрового заводу, заплановано зробити до кінця цього року.

Питання освітлення таких великих вулиць як вул. Першотравнева, вул. Петровського та ін. буде розглядатися на сесії депутатів Вільшанської селищної ради щодо розподілу місцевого держбюджету на 2015 рік).

доробити ремонт всередині клубу;

(Постільки фінансування ремонту клубу припинили в зв’язку з ситуацією в країні, вирішувати це питання доводиться самим. Наразі фойє маже готове, потрібно лише очистити підлогу від бетону (наслідок роботи попередніх працівників). Готується зараз другий поверх, а також ремонт сходів, що туди ведуть. Загалом, не вистачає робочих рук – щось там приварити, чи прибратися, тому якщо ви думаєте, що можете в даній ситуації бути чимось корисні – залучайтеся! Завдяки спільним зусиллям ремонт всередині клубу закінчиться набагато швидше).

прибрати бур’яни біля СТОВ «Вільшанка» (наявність амброзії);

(Ми вже повідомляли, що це питання, мовляв, вирішено. Однак на днях помітили, що не весь ліс амброзії наразі знищено, кажуть, через технічні причини. СТОВ «Вільшанка» обіцяли прибратися).

облаштувати в селищі парк;

( Навесні планується втілити два проекти по відновленню парків, а саме – того, що знаходиться біля колишньої пожежної частини, і також за базаром, а саме між школою і церквою. Детальніше про це будемо інформувати окремо).

Звернення щодо організації вивозу сміття, а також збільшення кількості смітників на території селища перебуває зараз у стані розгляду. Проект щодо вирішення цього питання буде поданий на розгляд сесії депутатів Вільшанської селищної ради, коли буде утверджуватися розподіл держбюджету на 2015 рік.

Варто зазначити, що ці важливі питання, підняті населенням, потребують вагомого фінансового вирішення, однією тисячею гривень тут не обійтись. А враховуючи той факт, що вже кінець року, абсолютно логічним є те, що дані звернення будуть подані на сесію депутатів Вільшанської селищної ради, коли розглядатиметься питання розподілу місцевого держбюджету на 2015 рік.

Нові громадські звернення, станом на 22.10.2014 року

 • питання освітлення вулиць селища;

(Про розгляд цього звернення писалося вище).

 • скорочення штату працівників Вільшанської дільничної лікарні;

(Ніякого скорочення штату працівників у Вільшанській дільничній лікарні не передбачається).

 • встановити «лежачі» поліцейські;

(Є проект і підрахунки, встановлення  пристроїв примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів у центрі біля школи, клубу, і в районі Горянки, коштуватиме приблизно 80 тис. грн. Це питання буде винесено на сесію депутатів Вільшанської селищної ради щодо розподілу місцевого держбюджету на 2015 рік).

 • відновлення роботи автостанції у Вільшані та публікація розкладу руху автобусів;

(Відновлення роботи автостанції у Вільшані, на жаль, зараз неможливе. Про що вже казати, як у Городищенській автостанції недавно було скорочення штату. Щодо публікації розкладу руху автобусів через наше селище – питання взято в роботу, скоро відповідна інформація буде розміщена на зупинках. Крім того, ми опублікуємо ці дані на сайті, щоб ви могли, не виходячи з дому, зорієнтуватися, коли вам краще їхати).

 • змайструвати кладку, яка з’єднує район Горянки і центр селища.

(Матеріал на кладку вже є, з дня на день повинна бути і техніка – питання в роботі.

Про подальший розгляд і кінцевий результат вирішення громадськх звернень ми обов'язково будемо інформувати громаду. Слідкуйте за нашими новинами.

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #2
 • 25.01.2015 23:16
 • +1

Цікаво кому заважала скринька. Все ж багато в селищі недалеких людей

Додано 1 рік потому:

То що може реанімуємо практику таких "звернень" ? Можна  в онлайн формі. 


Відредаговано: CrazyFreeMan (28.10.2016 13:31, 2 року тому)

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Каракоця Анатолій

Аватар

Користувач

Репутація: 0

 • #3
 • 29.10.2016 11:54
 • 0

Людський банкомат, у якому хоча би двічі на тиждень були б гроші, щоби жителі селища не стояли годинами з протягнутою рукою в "радянському сбербанку".   А. Каракоця

 

Заболотній Василь

Користувач

Репутація: 1

 • #4
 • 29.10.2016 19:54
 • 0

Пане Анатолій , на прохідній "заводу продтоварів" має бути вже діючий ...

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #5
 • 30.10.2016 00:58
 • 0

Питання банкоматів це питання до фінансових установ а не влади, навіть це ближче до купівельної/кредитної спроможності населення. І так, у млині вже має працювати банкомат.

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)