Автор
Повідомлення

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #1
 • 01.12.2015 22:48
 • +2

В темі заборонені образи учасників дискусії!

 Я так розумію що кожний хоче виговоритись на політичні теми. Запевняю що на сайті відсутній будь який матеріал по замовленні. Також я помітив якщо не відповім на задані питання адміністрації то мене прирівнять не знаю до яких зрадників, тому вирішив коротко:

Ви повинні прислухатися до різних поглядів а не подавати тільки своє

Сайт створенний за ініціати кількох людей і всі фінансові витрати на утримання сайту на нас, тому повне право розпоряджатись також у нас. Якщо у вас своя точка зору. Ось тут прочитайте в лівій частині в червоному блоці, є своя думка - будь ласка напишіть я надам право писати статті від свого імені  і також будемо обговорювати чому ви проти того чи іншого кандидата та і по всім іншим темам. P.S. Ми поки не відносимось до юридичних осіб / журналістів / політиків чи будь кого. Сайт створенний для того щоб люди могли дізнаватись інформацію. Думаю хоча б елементарне дякую і розуміння заслуговуємо.

Розкажіть, будь ласка. шановна Джаніта, про судову постаанову, про те,скільки коштує КЛУМБА, новозбудований туалет на зупинці, про тарифікацію садочка

Особа до якої звертаєтесь не являється представником влади який має доступ до бюджетних витрат, якщо заявляєте що є факти розтрат коштів - наведіть докази (а так плітки і я можу пускати - фантазія дозволяє) можна звернутись до однієї з таких організацій, була б воля. (а чому в момент виборів не проводити інформаційну кампанію про корупцію в діючій владі ?)

Ярославе, приїдьте у рідне село, поспілкуйтеся з людьми і Ви все  зрозумієте.

Нещодавно переїхав до селища, спілкуюсь з людьми, і поки розумю що люди живуть іншим життям і мені соромно що все так примітивно, не на ті речі і не тими  способами хочете змінити світ.

Як ви поясните зникнення коментарів про вартість дороги на вул Миру (100 000 грн)?

Тему видалили під тиском (хоча це було не обовязково але толерантність автора поставила крапку, та і думали загасити сеанси ненависті але бачу люди то голодні, тому і вирішили надалі дозволити переписуватись на цю тему а також додали правила) а якщо не знаєте як працюють системи управління контентом то можу надати приватні уроки :) Комментарі видаляються разом з темою.

Теж би побігли до мами просити порятунку? Мама статтю не писала.

В майбутньому в таких ситуаціях я буду розцінювати такі вислови як порушення пункту 4.2 та 4.4

Шановне панство! У бюджеті селища є дуже багато цікавого!

Сподіваюсь що отримаю доступ до всього (маю мету)

Звертаюся до адміністрації сайту! А що на сайті розміщують коментарі тільки тих людей, які влаштовують ярових? Це сайт селища чи ярових?

Це тут до чого? Тепер буду видаляти коментарі які  "замінусовані" або порушувати правила сайту. Тому відпоідаю - коментарі для всіх не залежно від політичних поглядів але я буду слідкувати за культурою спілкування, і я  не  винен що опоненти кандидатів не всі пишуть корректно :) Не потрібно закидати звинувачення, а на питання  завжди буду відповідати (адекватні)

 

Надалі на  безглузді питання буде ігнор (не бачу сенсу пояснювати те що в принципі не приносить користі в результаті аналізу)

 

В даній темі дозволяю писати все в рамках пристойності (бажано з фактами а то плітки можна в ок.ру писати, там їм місце) не перетворюйте ресурс на помиї, тому як не всі люди можуть розрізнити сайт і його користувачів з їх поглядами. Пишіть виваженно і думайте про наслідки.

Ще раз нагадую - сайт створенно не для політичних розбірок, а як місце де можна дискутувати.


Відредаговано: CrazyFreeMan (01.12.2015 23:07, 3 року тому)

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Коваленко Оксана

Аватар

Користувач

Репутація: 5

 • #2
 • 01.12.2015 23:46
 • +1

Шановний Ярославе! Знаю Вас, як розумну людину. Прочитавши все, що Ви тут написали, хочу запитати" "Чому людина, яка написала статтю приховала інформацію про порушення кандидатом ЗУ "Про місцеві вибори" ст.35 п.5.? Чому не повідомила читачам про постанову, яку прийняла некомпетентна комісія і постанову суду? Про все це говорилося на зборах, де Вона була присутня. Чому по сьогоднішній  день некомпетентні члени комісії, на громадських засадах, тобто БЕЗКОШТОВНО, повинні розгрібати те багно, яке наколотив даний кандидат? Чому нічого не сказано про факт змушення переписати документи? Про це теж говорили на зборах.Про факти розтрачення коштів я написала конкретно: КЛУМБА-14 тис грн, ТУАЛЕТ-32 тис грн, ну а про тарифікацію, зверніться до голови бюджетної комісії і Вона Вам все розповість, якщо Ви схочете почути. Там є ще дуже багато цікавого, але я не думаю що Вам все дозволять дізнатися. Підійдіть до депутатів які не вперше обрані. Поспілкуйтеся і я надіюся, що Ваша думка зміниться. Чи не буде стидно Вам за Ваші коментарі потім- ПОБАЧИМО?! Ще у нас є голова Вільшанської селищної територіальної комісії у якої теж є дуже багато цікавої інформації. Будьте простіші і народ до ВАС потягнеться.Бажаю Вам успіхів!!!!

 

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #3
 • 02.12.2015 00:06
 • +5

Ну я простий (якщо мова про мене), тягнутись чи ні то діло кожного.

На рахунок питання чому немає всієї інформації - прошу підготуйте свій текст (перевірений) опублікуємо/те без питань. 

В опублікованій статті було її власне бачення ситуації підкріплене відеоматеріалами які досить однозначні (ще раз - це її стаття, це її думка) сайт не ЗМІ і автор не представник ЗМІ тому всі претензії на рахунок обьективності в принципі безпідставні.  

"на громадських засадах, тобто БЕЗКОШТОВНО" тобто розуміли з чим будете мати справу? Це ж волонтерство :) Так само як і з сайтом який також на волонтерській основі та ще й з витратами щорічними і я маю розгрібати перепалки, ну радий що є де людям обговорити такі питання. 

По закону "Про доступ до публічної інформації" Стаття 6 пункт 5 де чітко вказано:

Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. 

тому подивимось що вигадають щоб не надати всю нформацію по коштам.

 

Чи буде мені соромно в майбутньому? Якщо буде за що то я публічно визнаю помилки :)

І не обовязково акцентувати увагу на мені чи клумбіcheeky

Ще трішки і переведемо обговорення в рамки розумної та професійної дискусії.

Можна було б обєднатись що б  вирішити питання в смт а не ополчуватись один проти одного. Якщо згодні тисніть лайкwink

 

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Коваленко Оксана

Аватар

Користувач

Репутація: 5

 • #4
 • 02.12.2015 00:27
 • +1

Я рада що ми можемо спокійно, без звинувачень спілкуватися, але повірте, Ярослав, дуже неприємно коли тебе звинувачують даремно. На зборах була подана вся ця інформація і, на мою думку, якщо хотілося щось написати, то треба було вислухати всих і у статті викласти бачення проблеми обома сторонами, а не звинувачувати Верховну Раду, ЦВК та ТВК. Не можуть  писати ЗАКОНИ під кожного кандидата. І на мою думку, ще раз підкреслюю, на мою особисту думку , з цієї ситуації був вихід. Просто треба було забрати свою заяву про реєстрацію кандидатом до районної ради. Та як так і сталося то говорити людям правду а не "юлити" шукаючи дурніших. Ось ця ситуація бентежить найбільше. І повірте, немає довіри до людини,яка тебе обманила хоч 1 раз. Чи можливо я в чомусь не права?

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #5
 • 02.12.2015 00:45
 • +2

Що не приємно погоджуюсь (але в даній ситуації я не можу судити, як писав не був присутній на всіх подіях).

Ситуація склалась не однозначна, помилки враховані думаю всіма сторонами (я про обговорення на сайті і до чого це призвело), вислухати всіх - а як ? Тоді краще всім кому цікаво що буде писатись звернутись до того хто буде писати і уточники як автор бачить ситуацію і знайти консенсус. А в майбутньому було б добре аби політичні новини висвітлював представник місцеої влади (сподіваюсь незалежний, але це спірне питання може бути)

На рахунок заяв і порушень - на даний час маємо "проблемний" факт, ситуацію потрібно вирішити (вже є рішення чи будуть перевибори чи ні ?) - якщо буде голосування там все і вирішиться, якщо один кандидат був не правий чи інші проблеми то люди покажуть це голосуванням, я особисто проблеми не бачу в повторних виборах (хіба що в кого плани інші).

А про обман писав вище, її бачення, матеріали є, люди які там були також є і нікуди не ділись вони. Із знайомими що спілкувався підтверджують версію Джаніти. 

Я також звинувачую ВР за те що закон про вибори не досконалий і прийнятий дуже пізно - скажіть хто з учасників розібрався що за що і за кого голосували в пачці бюлетнів? Звідси і нерозуміння підлеглих і такі недолугі ситуації.

Потрібно усвідомити що головне не шукати винних в не правильному баченні/висвітленні (є ж судcool який типу дасть визначення діям кандидатів) а створити умови для функціонування місцевих органів управління, зараз час такий і тільки спільно можна щось змінити. .


Відредаговано: CrazyFreeMan (02.12.2015 00:54, 3 року тому)

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Коваленко Оксана

Аватар

Користувач

Репутація: 5

 • #6
 • 02.12.2015 01:13
 • +1

Ярослав! Хоч закон ы недолугий, але ми повинні його дотримуватися. Щоб вирішити нашу проблему потрібно, насамперед, скасувати рішення комісії. Це повинні зробити, згідно закону, або РТВК, або ЦВК. Вони чомусь затягують це. Тому, як Ви розумієте, рішення ще ніяке не прийняте. Згідно цього закону про повторні вибори мова не може іти, тому що вибори у нас відбулися. Про все це я говорила на зборах спираючись на ЗУ "Про місцеві вибори". Але якщо вищі інстанції вирішать проводити повторні вибори,то повірте, ми не будемо протистояти. Поясніть тільки мені, будь ласка, якщо у нас було 5 кандидатів то чому повинні страждати всі через одного, хто порушив закон. Поспілкуйтеся з людьми іншого боку протистояння. Можливо у Вас з'являться інші думки і погляди. На сьогоднішній день наша місцева влада функціонує. В.о. голови, згідно закону, виконує секретар с/р. Я можу зрозуміти підлеглих. Я не розумію людину-керівника, який знаючи, що порушив закон, намагається це приховати. Я не побачила Вашої думки щодо заяви на районного депутата. Якби анулювали і не приховували правди цієї волокіти ми б не мали. Буду рада прочитати відповідь.

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #7
 • 02.12.2015 01:42
 • +1

Однозначно проти порушення закону в будь якій формі. А якщо це свідомо і навмисне то подвійне порушення як на мене. Знову ж пишу тільки по відчуттях, стверджувати чи винуватити когось не можу - не був присутній і не маю рішення суду за яким визначається вина і ніяк іншим способом.

А в тих 5 кандидатів може все скластись краще ніж є, можливо люди передумають і виберуть когось що здивує нас :) 

А є інформація коли має бути рішення по нашій ситуації? 

Я ж таки сподіваюсь і вірю що все владнається і витрачати здоровя не варто.  Вибори ж на 2 роки? За цей час потрібно визначити середньо/довго строкову стратегію розвитку та вивчити майбутніх кандидатів яким це можна довірити. 

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Коваленко Оксана

Аватар

Користувач

Репутація: 5

 • #8
 • 02.12.2015 01:50
 • +1

Є багато нюансів про які я пока не можу говорити. Коли може бути рішення ми не знаємо і яке теж не відомо. Знаю лише, що посвідчення голови селищної, сільської ради виписували не на 2 роки, як нам говорили, а на 5 тобто до 25 жовтня 2020 року. І ще питання:"Кого Ви бачите на посаді голови с/р у нашому випадку? Чи може, на Вашу думку, людина, яка свідомо порушила закон  бути головою?". Дякую!

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 275

 • #9
 • 02.12.2015 02:06
 • +1

Дивно, має ж бути на 2 роки, як то кажуть діячі шоубізнесу "скотиняки".

На посаді бачу людину комунікабельну, з якою зможу працювати і яка буде виконувати закон "Про доступ до публічної інформації" :) Яка не дасть деребанити майно громади, знаю про зуб на ставок і не хотілось би знати продовження історії. Говорити про конкретні особистості не бачу сенсу, не відомо чи можна вибирати буде когось, а якщо виявиться що я за опонента симпатій чи навпаки заодно з Вами то буду поганий чи для однієї чи для іншої частини відвідувачів, тому залишу за собою право не говорити вподобання (хоча то й певності немає в комусь).

Свідомо - ні, занадто хитрий вийде кандидат :) За останні 2 роки у мене сформувались сталі непорушні принципи яким  не буду зраджувати (на основі них і вся моя діяльність будується), ніякого порушення законів, я навіть дістав всіх знайомих всілкими зауваженнями то про недопалки на тротуар то про перехд дороги за 40 метрів від переходу то що говорити про моє відношення до такого рівня порушень?

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)

Коваленко Оксана

Аватар

Користувач

Репутація: 5

 • #10
 • 02.12.2015 02:45
 • +2

Отож і я не  вірю людині, яка дивлячись у очі людям говорить неправду і всякими правдами і неправдами "ЛІЗЕ" до влади. Мені все одно хто буде головою, але і колишньому, на фоні останніх подій, не вірю. Кожна людина має право на помилку, але їх повинно бути не скільки.

Молочко Олена

Аватар

Користувач

Репутація: 10

 • #11
 • 02.12.2015 12:01
 • +1

Оксано,читаючи Ваші пояснення,складається враження,що Вам зовсім не все одно,хто буде головою,можливо Ви також зацікавленні,щоб головою був хтось інший.Да кожна людина має право на помилку,то чому комісія допустила таку помилку?

Українець Щирий

Користувач

Репутація: 17

 • #12
 • 02.12.2015 12:39
 • +3

Олено, помилку, яку допустила ТВК, сама комісія і намагається виправити. Проте робиться це все тільки відповідно з законом. Що ж стосується особи кандидата, навколо якої розгорнулися такі баталії, то особисто мені здається, що помилка, яка допущена 3 і більше разів вже не помилка, а закономірність. І, напевне, не випадкова! Особисто я вважаю, що якби люди знали всю правду, то такого б не було. Але, на жаль, в нашій країні особи, які мають хоч якийсь невеликий портфель, дозволяють собі дуже багато того, що виходить за будь які рамки...

Молочко Олена

Аватар

Користувач

Репутація: 10

 • #13
 • 02.12.2015 13:09
 • +2

Шановний Ураїнець Щирий,чому ТВК допустила до виборів кандидата,якщо були порушення?Як на мою думку із "закономірністю" в нашій державі живе 99,9% громадян,чомусь  здається,що і  Ви в тому числі.

Українець Щирий

Користувач

Репутація: 17

 • #14
 • 02.12.2015 13:31
 • +2

На мою думку, якби ТВК на момент реєстрації знала про порушення, то кандидата б не зареєстрували.

Молочко Олена

Аватар

Користувач

Репутація: 10

 • #15
 • 02.12.2015 13:45
 • +1

Значить не компетентна ТВК,якщо не знає закон.