Автор
Повідомлення

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 267

• 19.12.2015 21:01
  • +1

Ярославе! Ви такий справедливий. З Вами домовлялися люди про зустріч, але Ви чомусь пообіцяли і пропали. 

Не бачу сенсу розяснювати що я працюю в Києві і відїздив майже на два тижні, і ті з ким домовлявся про зустріч це знають (чи може обговоримо з яким тоном мені телефонують люди і пробують назначити зустріч? аби це було коректно то я би і зустрівся з задоволенням, в мене є пріорітети і на свою громадську позицію я виділяю кошти які заробляю своїми ж руками і не жалію що витрачаю і буду витрачати їх і нікому не дорікаю в цьому), не потрібно мені тут вказувати що робити. 

Буде в мене час - буде зустріч. 

Додано 2 хвилини потому:

Оксано не потрібно форсувати події, те що я спілкуюсь з певними особами в приваті то це стосується тільки мене і їх, тільки після встановлення фактів все буде опубліковано а те що про ці зустрічі знають треті особи (Ви) - дуже дивно, бо я нікому не розказував, виходить є команда яка працює разом? :) Пропоную закрити тему про зустрічі і як я розподіляю власний час.

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)