Автор
Повідомлення

Романенко Ярослав

Адміністрація

Репутація: 267

• 19.12.2015 20:21
  • +2

А мова йде про селищний ставок, який Володимир Михайлович все ж таки хоче забрати.Це все неможливо зробити без підтримки селищного секретаря Лисогор В.П.

В минулому році я дізнавався стан ставка - технічна документація відсутня (як  будь яка інша) єдине що вдаось найти це схематичне розташування ставка та його площу. Без документів неможливо приватизувати чи щось зробити з ним, розробка документів здається діло не дешево а до того моменту це вважається власністю громади і без слухань нічого не можливо зробити бо це в першому ж судовому позові буде вирішено.

Прошу свої припущеня писати з поміткою "я так думаю" а не стверджувати, а то я так само можу зараз прочитати Ваші тексти як те що ви просто хочете запустити "утку / качку / дискридитація .....".

Зі ставком питання не однозначне, мав нагоду поспілкуватись з кількома сторонами (спілка рибаків, селищна рада, громада) і ситуацію всі розглядають по своєму і не правильно (не враховують юридично-юрократичні питання) , до того про ставок я писав ще тут, тому все це діло можна обговорити при зустрічі і винести на слухання і до депутатів.

На чистку ставка потрібно від 1,5 до 2 млн грн. без фондів та грантів не обійтись але ще й потрібна наполегливість.

Сміття також цікавився, вивозити просто так ніхто не буде, а це витрати на солярку, за роботу, пропонувалось зробити по 5-10 грн з двору і вивозити, але тоді не готові були люди, подивимось як буде далі.

До речі, якщо Ви точно знаєте хто це робить, то чому не звернетесь хоча б у ту сільську раду зі скаргою, або до відповідних органів? Принаймні, можна пристидити)))

Правильно, можемо зробити ще стіну сорому на сайті, думаю це актуально, з фото та відео фіксацією (а це і матеріали для адмін / кримінальних справ)

Я вмію читати думки! Не потрібно писати свої пропозиції чи зауваження на сайті :)