Публікація записів

Доброго дня

Відсьогодні на сайті створена група (Небайдужі) до якої будуть додані користувачі що приймають участь в підтримці порталу.

Перші користувачі це люди що допомогли фінансово  (детально на сторінці Розвиток порталу) але це не основний показник. Прошу всіх звернутись до мене в приватні повідомлення чи на пошту чи іншим способом, щоб я міг додати в цю группу кожного.

А тепер цікаве, мені здалось що публікації записів  концертів були досить оперативні і дехто вирішив не ходити на свята а дивитись онлай, а зал напівпорожній, через це відтепер відео я буду публікувати через місяць (терімін не конкретний поки) а ті хто буде в групі Небайдужі зможуть це бачити через кілька днів після заходу (як було і до тепер).

Свято Миколая буде опубліковано за новим принципом. 

Дякую за увагу!

Сподіваюсь на розуміння!

0

Коментарі

20.12.2016 19:41
Аватар 1. Фурлай Петро +2

Не повністю згоден що-до публікації відео з концертів ,адже є категорія людей які не проживають у Вільшані і саме тому не відвідують наш центр культури і дозвілля ,але з задоволенням дидивляться це відео на сайті. Також багато людей знаходяться на роботі. (маю на увазі свʼято Миколая) .                                                                                                    І ще багато людей заходить на сайт ,саме для того, щоб подивитися ці концерти!


20.12.2016 19:55
2. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #1 -1

Відео буде публікуватись для загалу тільки через місяць, а ті люди що допомагають порталу мають змогу передивитись відразу. Де проблема ? :) 


20.12.2016 22:51
Аватар 3. Фурлай Петро 0

Втрачаю цікавість до сайту.


20.12.2016 23:07
4. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #3 0

Дивна позиція.

Ще раз повторюю, всі матеріали що публікувались і далі будуть публікуватись, просто заради того аби люди приходити на концерти  буде затримка по часу, але тим хто допомагає порталу є "пільга". Ось і все. 


22.12.2016 13:38
Аватар 5. Голос Молоді  » відповідь до коментаря #4 0

як на мене, то позиція досить обгрунтована. З моєї точки зору, ці записи зроблені для тих, хто не має можливості дивитися безпосередньо в залі і їм не досить цікаво переглядати записи аж через місяць. Можливо варто зменшити термін?


22.12.2016 17:14
6. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #5 0

Термін не вирішено який, для цього тут є інший спосіб. Якщо людина працює і не може прийти або працює в іншому місці то я вважаю що за комфорт потрібно платити, допомогти мені (я ж витрачаю кошти не на коньяки по ресторанам а купую обладнання яке потім використовую для зйомки) сума може бути будь яка. Час комунізму і халяи мунив. Я би подивився хто би витрачав 1/3 свого часу і обладнання на цю роботу БЕЗКОШТОВНО і без КОМПЕНСАЦІЙ. Тому повторююсь - хто хоче дивитись відразу записи концертів має допомогти, я роблю комфорт для вас зробіть і комфорт для моєї роботи. Не обовязково і грошима, я часто прошу допомогти іншими способами але всім "впадло" , до того ж з такою системою згодні і всі працівники культури з якими я говорив.

Думайте тільки за себе а не за когось там, "Хтось там" хай сам напише і я знайду рішення. я ж не проти домовлятись.  

Сперечаються тільки ті хто не допоміг :)


22.12.2016 22:37
7. Шах Джаніта 0

Правда???

 


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 20.12.2016 13:53
  • Перегляди: 513
  • Коментарі: 7

Теги