Необхідність відеозаписів на сайті

Звертаюсь до всіх відвідувачів сайту (та його сторінок в соціальних мережах) з питанням необхідності фільмування (концерти, заходи, зустрічі, політика) та публікації цих відеоматеріалів на сайті. Як всі знають, намагаюсь не пропускати події, які мають бути цікаві для людей, щоб останні, які не можуть бути присутні під час проведення заходів, могли вдома переглянути відеозапис та дізнаватись про життя в селищі. Витрачаючи свій час протягом двох років на зйомку, конвертування, завантаження, публікацію матеріалу (також  амортизація обладнання), не виявлено активність (зворотній зв'язок) від людей. Сподіваюсь, це звичайна лінь відповідати в коментарях, а не апатія чи не зацікавленість. Тому для вирішення долі подальших відеозйомок провожу опитування на сайті та в кожній соціальній мережі "Чи потрібно фільмувати заходи в смт Вільшана та публікувати їх?". Якщо достатня кількість проголосує позитивно, я продовжу займатись цією справою. Але постає наступне питання "Чи готові Ви допомогти в цьому?". Допомога може бути у вигляді фільмування та надання матеріалів для публікації, надання обладнання та фінансова допомога на придбання обладнання (так як техніка має властивість ламатись, а купити нову я наразі не в змозі).

Хочу звернути увагу, що це не прохання про "дайте грошей". Це звернення до свідомих громадян, які мають розуміти, що від їх активності та допомоги залежить якість та наявність інформаційного продукту, який вони споживають. 

Тому, якщо хочете переглядати в записі концерти, прошу долучитись до голосування і можливої допомоги, а зі своєї сторони я роблю і буду робити все, що в моїх силах.

До речі, може, хто не знає про можливість допомогти фінансово через сайт, то на сторінці Контакти є кнопка "Допомогти :)"

 

Дякую за розуміння.

 

Автор та розробник сайту - Романенко Ярослав 

0

Коментарі

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 28.04.2016 20:01
  • Перегляди: 250
  • Коментарі: 1

Теги