Запекла боротьба між ФК "Городище - ФК "Колос"

Минулі вихідні для наших футболістів були дуже напруженими.

В суботу, у грі за першість району з ФК «Городище» наш ФК «Колос» поступився, завершивши гру з рахунком 2:0 на користь суперника.

Однак, в неділю, 14 вересня, наші хлопці взяли у Городищі реванш!

Матч був нервовий і бойовий!

На третій хвилині першого тайму в наші ворота залітає м’яч.

А ще через кілька хвилин у ФК «Колос» «удаляють» гравця, інша команда залишається у меншості. Однак, це тільки згуртувало сили нашої команди, все ж наші хлопці суперників переважали, краще володіли м’ячем.

І вже на 30-ій хвилині Вова Головченко заробляє пенальті і Саша Пучковський зрівнює рахунок - 1:1!!! Так і закінчився перший тайм!

У ІІ таймі картина матчу не змінилась – ФК «Колос» контролював м'яч, і цей контроль вилився в ще один гол на 60-ій хвилині, який забив Олександр Куць, вразивши ворота суперника ударом в 9 за межами штрафної площадки, з метрів 20.

Через хвилин 5 гравець команди суперника навмисне вдарив нашого гравця в обличчя, за що отримав червону карточку і покинув поле.no

Під кінець матчу наш футболіст Вова Головченко забиває третій гол і ставить точку в грі між командами ФК «Городище» - ФК «Колос», унеможливлюючи будь-які шанси на перемогу у суперника. Рахунок 3:1.

Отож, на сьогодні ФК «Колос» знаходиться на І місці на першість область, випереджає найближчого суперника на 2 очки - Артанію "Межиріч", потім Тальне на 3 очки і вже за ними йде ФК «Городище» (на 12 очок), але то вже нам не суперник! wink