Стартує футбольний сезон в смт. Вільшана

            Шановні мешканці Вільшани! Радий вам повідомити, що цими вихідними, на травневі свята, розпочинається футбольний сезон у нашому селищі! 28 квітня, відбулося засідання Виконкому Федерації футболу Городищенського р-ну, на якому було розглянуто питання стосовно проведення чемпіонату району 2015 року! Цього року в чемпіонаті буде приймати участь 8 команд: «Садівник» Мліїв, «Імпульс» В’язівок, «Темп» Вербівка, «Славія» Старосілля, «Граніт» Хлистунівка, «Колос-2» Петропавлівка, «Шевченків край» м. Городище і звісно наша команда «Колос» Вільшана,  як завжди приймає участь і  бороться за 1 місце! Перші матчі проходитимуть 2 травня. Після жеребкування склалися такі пари: 

«Колос» Вільшана – «Граніт» Хлистунівка
«Імпульс» В’язівок – «Колос-2» Петропавлівка
«Темп» Вербівка – «Славія» Старосілля
«Шевченків край» Городище – «Садівник» Мліїв

              Як ви бачите наш "КОЛОС" прийматиме команду з с. Хлистунівки, доволі сильного суперника, який кожний рік бориться за призові місця і в кожній грі показує хорошу гру, незважаючи на суперника! Наша команда надіється на підтримку односельчан, небайдужих людей до футболу і звісно на вірних вболівальників, особливо велику кількість ми очікуєм на цьому матчі, адже цей рік склад команди складається тільки з гравців з смт. Вільшани, і це, я надіюсь, повинно стимулювати населення до того, щоб знайти вільний час і допомогти своїй рідній команді здобути перемогу, адже, як відомо, вболівальники це "12 гравець команди" і "КОЛОСА" він завжди був на найвищому рівні! Я побував на декількох матчах кубка Черкаської області  цього року і того року скільки ми їздили по області, то з упевненістю можу сказати, що ні в жодному місті, селі, не було такої кількості вболівальників як у нас і які підтримували так би - це додає сил і впевненості не зупинятися і продовжувати перемагати! Кожний хто прийде на матч зможе впізнати всіх гравців поіменно, я впевнений в цьому! Зважаючи на ситуацію в нашій країні, одніє із розради, відпочинку, забуття є одна з найкрасивіших у світі ігор - футбол, тому я сподіваюся на неабияку підтримку цієї суботи! 

              Отже 2 травня,  о 17.00год., на стадіоні "КОЛОС" смт. Вільшана відбудеться перший матч нашої команди, новим складом гравців, в цьогорічному Чемпіонаті Городищенського району 2015р. з футболу! Ми на вас чекаємо!!!!

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Пучковський Олександр
  • Опубліковано 29.04.2015 15:50
  • Перегляди: 256

Теги