Стартує Чемпіонат Черкаської області з футболу 2015 року серед команд першої ліги!

       Цієї неділі відбудеться І тур Чемпіонату Черкаської області з футболу 2015 року серед команд першої ліги, де наша команда буде захищати свій титул переможця минулого року! 10 травня 2015 року "КОЛОС" смт. Вільшана зіграє з командою "СЛОБОДА" Червона Слобода на виїзді, матч відбудеться о 16.00год.! Звісно відбулась певна ротація складу команди, але гра, характер і дух команди залишився на високому рівні і цього року нам потрібно буде докласти ще більше зусиль, адже суперники будуть налаштовуватися на нас як на чемпіонів! Дорога не близька до Червоної Слободи, але для наших вболівальників це ніколи не було проблемою, тому хто має бажання підтримати команду у виїздному матчі, запрошуємо на гру! До вашої уваги календар першості Черкаської області з футболу 2015 року серед команд І ліги:

ПЕРШЕ КОЛО

1. "Колос" Вільшана
2. ФК "Тальне" Тальне
3. ФК "Городище" Городище
4. "Урожай" Корсунь-Шевченківський 
5. ФК "Росава" Степанці
6. "Шахтар" Ватутіне
7. "Шевченків край" Звенигородський р-н
8. "Погреби" Погреби
9. "Слобода" Червона Слобода
10. "Мошни" Мошни
11. ФК "Шполатехагро" Шпола
12. "Ярошівка" Ярошівка

1 тур 10 травня (неділя)
1. ФК "Тальне" – "Ярошівка" 
2. "Шевченків край" – "Мошни"
3. "Шахтар" – ФК "Шполатехагро"
4. "Слобода" – "Колос"
5. "Погреби" – ФК "Росава"
6. ФК "Городище" – "Урожай" 

2 тур 17 травня (неділя)
7. "Ярошівка" – "Урожай" 
8. ФК "Росава" – ФК "Городище"
9. "Колос" – "Погреби" 
10. ФК "Шполатехагро" – "Слобода"
11. "Мошни" – "Шахтар" 
12. ФК "Тальне" – "Шевченків край" 

3 тур 24 травня (неділя)
13. "Шевченків край" – "Ярошівка"
14. "Шахтар" – ФК "Тальне"
15. "Слобода" – "Мошни"
16. "Погреби" – ФК "Шполатехагро"
17. ФК "Городище" – "Колос"
18. "Урожай" – ФК "Росава"

4 тур 31 травня (неділя)
19. "Ярошівка" – ФК "Росава"
20. "Колос" – "Урожай"
21. ФК "Шполатехагро" – ФК "Городище" 
22. "Мошни" – "Погреби"
23. ФК "Тальне" – "Слобода"
24. "Шевченків край" – "Шахтар"

5 тур 7 червня (неділя)
25. "Шахтар" – "Ярошівка"
26. "Слобода" – "Шевченків край"
27. "Погреби" – ФК "Тальне"
28. ФК "Городище" – "Мошни"
29. "Урожай" – ФК "Шполатехагро"
30. ФК "Росава" – "Колос"

6 тур 14 червня (неділя)
31. "Ярошівка" – "Колос" 
32. ФК "Шполатехагро" – ФК "Росава" 
33. "Мошни" – "Урожай" 
34. ФК "Тальне" – ФК "Городище" 
35. "Шевченків край" – "Погреби"
36. "Шахтар" – "Слобода" 

7 тур 21 червня (неділя)
37. "Слобода" – "Ярошівка"
38. "Погреби" – "Шахтар"
39. ФК "Городище" – "Шевченків край"
40. "Урожай" – ФК "Тальне" 
41. ФК "Росава" – "Мошни"
42. "Колос" – ФК "Шполатехагро"

8 тур 28 червня (неділя)
43. "Ярошівка" – ФК "Шполатехагро"
44. "Мошни" – "Колос"
45. ФК "Тальне" – ФК "Росава"
46. "Шевченків край" – "Урожай"
47. "Шахтар" – ФК "Городище"
48. "Слобода" – "Погреби"

9 тур 5 липня (неділя)
49. "Погреби" – "Ярошівка"
50. ФК "Городище" – "Слобода"
51. "Урожай" – "Шахтар" 
52. ФК "Росава" – "Шевченків край"
53. "Колос" – ФК "Тальне" 
54. ФК "Шполатехагро" – "Мошни"

10 тур 12 липня (неділя)
55. "Ярошівка" – "Мошни" 
56. ФК "Тальне" – ФК "Шполатехагро" 
57. "Шевченків край" – "Колос" 
58. "Шахтар" – ФК "Росава" 
59. "Слобода" – "Урожай" 
60. "Погреби" – ФК "Городище" 

11 тур 19 липня (неділя)
61. ФК "Городище" – "Ярошівка"
62. "Урожай" – "Погреби"
63. ФК "Росава" – "Слобода"
64. "Колос" – "Шахтар" 
65. ФК "Шполатехагро" – "Шевченків край"
66. "Мошни" – ФК "Тальне" 

Початок матчів: 
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 тури – о 16-00 год.
8, 9, 10, 11 тури – о 17-00 год.

+1

Опублікував: Пучковський Олександр

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опубліковано 06.05.2015 11:44
  • Перегляди: 266

Теги