Обласне дербі закінчилося впевненою перемогою команди "КОЛОС" смт. Вільшана!

6 вересня на стадіоні "КОЛОС" смт. Вільшана відбувся матч на першість Черкаської області у І лізі між командами "КОЛОС" смт. Вільшана - ФК "ГОРОДИЩЕ" м. Городище. Зустріч між цими командами завжди є цікавою, повною емоцій і боротьби і головне багатьма голами!!!! Цей матч не став виключенням і вболівальники побачили 4 голи і я думаю були задоволені цим. Вже після першого тайму рахунок був 3:0 на користь Колоса і вилучення у команди з Городища..Другий тайм чекали в такому ж розвитку, але команда з Вільшани контролювала м`яч, а також перебіг матчу, не реалізували ще чимало гольових моментів і лише одного разу вразили ворота суперника! Остаточний результат 4:0, авторами забитих голів стали: Силка Олег, Пучковський Олександр, Горідько Анатолій і Семененко Руслан!
        Наступний матч наша команда зіграє на виїзді проти команди Корсун-Шевченкового, матч відбудеться у с. Квітки о 16.00год.! Чекаємо на наших вболівальників, до того ж їхать не далеко!!)