Наша команда проведе два домашніх матчі вдома!

           Цими святковими вихідними, так правдиво можна назвати, адже наші жителі селища і гості будуть відпочивати зі своїми родичами і друзями, а також зможуть насолодитися грою своєї улюбленої команди і ми зробимо все що від нас залежить щоб зробити вас щасливими, адже ми граємо в першу чергу для вас! Звісно ці вихідні асоціюються не тільки зі святами, адже у нашому селищі, на центральному кладовищі відбудуться гробки, поминальні дні і ми не повинні про це забувати. Тому кожний я надіюсь побуде зі своїми близькими, згадають рідних, яких вже немає з нами і вже на вечір прийдуть підтримать нас!
              30 травня, у суботу о 17.00год. "КОЛОС" зіграє свій черговий матч на першість району проти команди "ІМПУЛЬС" с. В`язівок! Це вже буде 4 тур у розіграші чемпіонату, поки що ми тільки організовуєм і відточуєм свою гру і в цьому матчі я надіюся вам все сподобається! Дякую за підтримку, яку ви нам організуєте!


vSsqHQjlxZ4.jpg

           Вже на слідуючий день, 31 травня о 16.00год. наша команда теж у 4 турі зустрінеться із сусідами по району командою "УРОЖАЙ" Корсунь-Шевченківський! На початку чемпіонату ми виглядаємо не дуже впевнено, особлива проблема в реалізації, але ми будемо змінювати дану статистику в свою користь! Ми чекаємо на всіх небайдужих, ми вас не підведемо!

DD5DOvhWKGs.jpg

0

Коментарі

28.05.2015 23:11
1. Романенко Ярослав 0

О то я буду!  Візьму тоді фотоапарат :) 


29.05.2015 16:20
2. Пучковський Олександр 0

на цих двох матчах буде 3 людей з фотоапаратами і ще скинуть мені фото з 1 гри на район проти Хлистунівки! Потім я їх додам на сайт)


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Пучковський Олександр
  • Опубліковано 28.05.2015 23:00
  • Перегляди: 193
  • Коментарі: 2

Теги