"КОЛОС" смт. Вільшана у 2 колі Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд І ліги розпочав з перемоги!

23 серпня розпочалося друге коло першості Черкаської області з футболу серед команд І ліги, в якому наша команда приймала суперника з с. Червона Слобода! Матч був дуже напружений, постійно велася боротьба, багато фолів, але вболівальники чекали на голи...і у середині першого тайму "КОЛОС" довів атаку до взяття воріт, відзначився Білий Віталій, який першим був на добиванні! На жаль незадовго до кінця тайму наш воротар, Андрій Коваль помилився на виході з воріт і порушив правила у штрафній площадці, за що був наказаний 11-метровим, але свою помилку виправив, відбивши його!!!!! На такій приємній ноті перший тайм був завершений. На другий тайм вийшов Віталій Грицай, який і став героєм матчу, спочатку віддав прекрасну передачу на Горідька Анатолія, який вразив ворота суперника першим дотиком, а потім і сам вийшовши один на один шедеврально перекинув воротаря і записав гол до свого активу! Команда з Червоною Слободи відквитала один гол та на більше сил у них не вистачило..рахунок так і залишився до кінця матчу 3:1!! Ми вітаємо нашу команду з перемогою і бажаємо її подальших перемог і побільше забитих голів!