"КОЛОС" смт. Вільшана на першість району перемагає!

Наша команда у 5 турі на першість Городищенського району з футболу на своєму полі приймала команду з с. Старосілля, яка на даний час має у своєму активі лише 1 очко і займає останнє місце! Та легкої гри ніхто не очікував, тому що на такого суперника важко знайти мотивацію і настрій на гру..

З перших хвилин команда суперника мала кілька хороших моментів для взяття воріт, із-за помилок нашого захисту, та не вистачало майстерності у завершенні і наш воротар зіграв надійно! Вже через хвилин 10 наш останній захисник Гнатенко Костянтин отримав травму і вимушений був покинути поле.. замість нього на поле вийшов Пучковський Валерій. До половини першого тайму ми вже більш налагодили гру і відкрили рахунок – Максим Болдирєв за меж штрафної ударом в дальній кут воріт поклав початок забитих голів у цьому матчі! Після забитого голу ми більше заспокоїлись і контролювали гру і незабаром вже Антон Болдирєв подвоїв рахунок (гольовий пас на рахунку Максима Болдирєва). Атакувати «КОЛОС» не припиняв і за хвилин 10 до кінця простріл з лівого флангу від Антона Болдирєва замкнув Безпояско Олександр – це вже його 5 гол на першість, надіємось так і  продовжуватиме. Під саме завершення першого тайму Старосілля отримало право на пробиття 11-метровго і скористалися цим – рахунок став 3:1! На другий тайм наша команда вийшла більш сконцентрованою і в захисті не давали супернику ще хоч раз вразити наші ворота! Самі ж з кожної хвилиною все більш погрожували воротам суперника і це дало свій результат, Максим Болдирєв вивів 1 на 1 Івана Насідку, який обігравши воротаря розстріляв ворота і зробив рахунок 4:1. Він ще міг не мало моментів для взяття воріт, та не вистачало фарту в цьому матчі, у нього на рахунку теж 5 забитих голів вже! Незабаром Пучковський Олександр поборовшись біля штрафної площадки суперника виборов м`яч, вийшов 1 на 1 з воротарем, обіграв його і нічого більш не залишалося як збільшити різницю в матчі. Під самий кінець матчу Різник Роман зробив розрізний пас на Івана Насідку, який пройшовши до самої лінії зробив відповідно передачу на того ж Романа Різника, який легко і спокійно переграв воротаря і зробив рахунок розгромним – 6:1!

До вашої уваги результати інших матчі і турнірна таблиця на даний момент:

Ще була одна неприємна ситуація…через сутичку 2 гравців чуть не розпочалася бійка, зовсім інший гравець команди Старосілля, вийшовши недавно на заміну з коліном пригнув на нашого гравця і добре, що все закінчилося без наслідків, але таке недопустимо у футболі, на полі повинна  бути гра і тільки, а для вияснення цього всього є суддя…але як не дивно суддя показав всього на всього жовту карточку і на питання одного з гравців – «потрібно вмерти щоб він отримав червону карточку» суддя відповів – «так»…. дуже сумно, що «головні герої» всіх матчів так міркують…з самих низів, з простого чемпіонату району таке робиться…потрібно слідкувати і робити висновки Федерації футболу Городищенського району, але видно нема кому…

Звісно щиро вдячні вболівальникам, які прийшли підтримати нас у цій грі  - ви найкращі!

Наступний матч «КОЛОС» смт. Вільшана проведе на виїзді, у селі Вербівка.

«ТЕПМ» с. Вербівка займає перше місце на першість з 16 очками, але у нас, «ШЕВЧЕНКІВ КРАЙ» м. Городище, який на другому місці йде з 12 очками, «КОЛОС 2» с. Петропавліка, який на 4 місці з 8 очками і  «ГРАНІТ» с. Хлистунівка, який на 6 місці з 6 очками по 1 одній пропущеній грі. У нашої команди 9 очок, посідає 3 місце і пропущена гра з «ШЕВЧЕНКІВ КРАЙ» м. Городище, а у «КОЛОС 2» с. Петропавліка пропущена гра з «ГРАНІТ» с. Хлистунівка.

Матч відбудеться 20 червня о 17.00год. Чекаємо на своїх вболівальників, все таки тут дуже близько їхати і нам ваша підтримка необхідна!