Футбольні вихідні

             16 і 17 травня команда "КОЛОС" смт. Вільшана зіграє свої домашні матчі на Першість Городищенського району з футболу і Першість Черкаської області з футболу серед команд І ліги! Коротко ознайомлю з даними подіями.

          16 травня, у суботу о 17.00год. на стадіоні "КОЛОС" смт. Вільшана наша команда зіграє проти команди "Садівник" с. Мліїв! Дана зустріч завжди була, є і буде принциповою, кожна з команд завжди приймають участь у всіх сезонах, боряться за перше місце і ця гра буде не виключення. Хоча на даний час і "КОЛОС" і "Садівник" у перших 2 турах поступилися і не здобули ні одного очка, але це ні про що не говорить, тому що це тільки початок сезону! Наша рідна команда ще незіграна, адже тільки через років 7 тепер грають тільки гравці з нашого селища і це дійсно радує, це стимул для молодих гравців показати себе з кращої сторони і пройти до головної команди на область, а також зовсім юним хлопцям не тільки ходити по барам і ресторанам, не курити, а вести дійсно здоровий спосіб життя! На даний час дійсно мало кому цікаво взагалі хоч якийсь вид спорту, всі зациклені на комп`ютерах, планшетах, смартфонах, а щоб провести хоч годину на свіжому повітрі і поліпишити своє здоров`я, то просто лінь і не мають бажання...Надіюся дана ситуація з підключенням тільки своїх гравців допоможе молоді стати на правильний шлях, шлях до спорту! Ми зробимо все що в наших силах в цьому матчі, будемо боротися до останнього і тільки гратимемо на перемогу. Звісно ми чекаємо на завжди вірних і цінних нам вболівальників - нам ваша підтримка потрібно як ніколи!

 

            17 травня, у неділю о 16.00год. відбудеться матч між командами "КОЛОС" смт. Вільшана - "ПОГРЕБИ" с. Погреби, Драбівський район! У першому турі наша команди зазнала виїздної поразки від команди "СЛОБОДА" с. Червона Слобода з рахунком 1:0, а команда ПОГРЕБИ у домашньому матчі поступилася "РОСАВІ" с. Степанці 0:2! Того року перший домашній матч ми впевнено перемогли і звісно велику роль відіграли самовіддача гравців, рідні стіни і неймовірна підтримка вболівальників, цього разу я надіюся традиція не зміниться! Також перед початком матчу відбудеться відкриття  обласного футбольного сезону! Всіх запрошую і чекаємо вас на грі! 

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Пучковський Олександр
  • Опубліковано 15.05.2015 21:16
  • Перегляди: 241

Теги