Футбольне свято у нашому селищі!!!
Футбольне свято у нашому селищі!!!
Футбольне свято у нашому селищі!!!

     Дорогі вболівальники, жителі і гості селища Вільшани і просто небайдужі люди до спорту! У ці святкові дні ви матимете можливість побувати на одному з великих свят селища, не побоюсь цього слова, головному – це футбол, який живе у кожного з нас. Навіть після вчорашньої гри нашої збірної ми ніколи не перестанемо вболівати за них, за свою рідну команду, а гравці зроблять все щоб вас порадувати грою, результатом…ми завжди грали, граємо і будемо грати для вболівальників – це запорука футболу, без якого він би просто не існував…

     Отже перейду до основного. У суботу ФК ВІЛЬШАНА прийматиме одвічних суперників «САДІВНИК» с. Мліїв о 17.00год. Завжди гра між цими командами була цікавою, результативною і головне бойовою і це не дивно адже команди укомплектовані хорошими гравцями, з досвідом і є молодь яка з кожним роком показує все кращі і кращі результати! На даному етапі Мліїв і Вільшана ділять між собою 4 сходинку. Так що наша команда чекає на підтримку, яка дуже їм важлива!
     На наступний день інша команда з Вільшани, «КОЛОС» смт. Вільшана чекає на своєму стадіоні гостей з с. Цвіткового, «ЛОКОМОТИВ» с. Цвіткове! Матч відбудеться о 11.00год. Хтось можливо і не задоволений таким раннім часом, але ви повинні зрозуміти що всім потрібно їхати на навчання, на роботу і проводити матч о 18.00год. не можливо…чому у неділю грає «КОЛОС» ви запитаєте? Відповім дуже просто, гравці з нашої команди грають на першість Черкаської області з футболу у Вищій лізі, матчі відбуваються по суботах, тому по регламенту вирішили Вільшані і команді «ШЕВЧЕНКІВ КРАЙ» м. Городище, де теж є гравці, які захищають честь району, зробити матчі по неділях о 11.00год. або за домовленістю, але в таку спеку пізніше просто не реально…Хочу зауважити, що «КОЛОС» ділить перше місце з командами «ТЕМП» с. Вербівка і «ШЕВЧЕНКІВ КРАЙ» м. Городище, у цю неділю між ними буде очна зустріч. Надіюсь такий ранній час і після святкової суботи ви знайдете можливість і сили щоб прийти і підтримати нашу команду!

     Кожна з двох Вільшанських команд заслуговує на однакову підтримку, адже і там  і там свої вихованці, які відстоюють честь свого селища!!!

0

Автор: Пучковський Олександр

Коментарі

18.06.2016 13:07
1. Романенко Ярослав 0
Запису матчів не буде, приходьте вболівати на гру! ;)

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Пучковський Олександр
  • Опубліковано 17.06.2016 13:11
  • Перегляди: 338
  • Коментарі: 1

Теги