ФК "Колос" (Вільшана)  - ФК "Артанія " (Межиріч). Підсумки матчу 5 жовтня 2014 року.

5 жовтня 2014 року  ФК «Колос» вдома приймав одну з найсильніших команд  І ліги і найближчого суперника ФК «Артанія» (Межиріч), що на 4 очки відстає від нашої команди, і в разі програшу втратила б будь-яку можливість боротися за І місце!

Кожна з команд підійшла до гри дуже серйозно, та була впевненою в своїх силах і можливостях! Звісно, нашій команді допомагали рідне поле і вірні й найкращі вболівальники, але команда суперника мала гравців професійного рівня; вони вже володіли великим досвідом, який багатьом нашим гравцям потрібно ще здобувати!

На перших хвилинах матчу ФК «Артанія» взяв під контроль м`яч, і мав перевагу, що втілився в гол на 10 хв матчу! Невпевнено зіграли наші крайній і центральний захисник, і хоч удар вийшов не дуже сильний, але з невеликим рикошетом. Наш воротар не зміг відреагувати на цей удар, тому рахунок був відкритий!

Та це нашу команду тільки, як кажуть, «розбудило», - ми розпочали більш швидку,  жорсткішу гру, і вже через хвилин 15 зрівняли рахунок за допомогою Роми Підгорського, гJлова передача на рахунку Пучковського Олександра!

Після забитого голу ФК «Колос» ще мав чимало моментів, щоб закріпити свій успіх, але, нажаль, так і не вдалося…Матч закінчився з рахунком 1:1. ФК "Артанія" так і продовжує відставати від ФК "Колос" на 4 очки.

Третя команда, ФК «Тальне», що на 5 очків відстає від нашої команди, зіграв в нічию з командою ФК «Росава» с.Степанці,  і так і залишилася на ІІІ місці!

Я дякую за підтримку нашим вболівальникам, але хотілося щоб більше людей приходили на матчі, і були небайдужими до спортивного життя нашого селища, адже смт Вільшана живе футболом, це найрозвинутіший вид спорту в нас, тому давайте підтримувати його все краще і краще!

Автор: Олександр Пучковський.