Домашні перемоги продовжуються!!!

30 травня наша рідна команда розгромила на першість Городищенського району з футболу «ІМПУЛЬС» с. В`язівок! Вже на 2 хвилині матчу рахунок був відкритий, гол на свій рахунок записав Кривошея Едуард (гольовий пас на рахунку Безпояска Олександра). Ще за 5 хвилин Пучковський Олександр подвоїв рахунок (гольова передача на рахунку капітана команди Насідки Івана) і одразу ж «КОЛОС» забив 3 гол, відзначився Хижий Іван – це його перший і надіюсь не останній гол на першість!
     Після цих 3 голів ми не збавляли оборотів і мали ще не мало моментів для взяття воріт, але то боковий суддя незрозуміло як фіксував офсайди і інші моменти, то самі не могли довести гру до наступного забитого. У середині першого тайму «ІМПУЛЬС» скоротив розрив у матчі, забивши красивий м`яч з льоту з метрів 25. Після пропущеного голу команда з Вільшани зробила вимушену заміну, замість Андрія Карпенка вийшов Пучковський Валерій! Наших гравців  це трохи збентежило, але атакувати ми не припиняли і під кінець тайму Пучковський Олександр вивів Безпояска Олександра 1 на 1 з воротарем і результат збільшився на користь нашої команди! Другий тайм розпочався по такому ж сценарію, «КОЛОС» продовжував атакувати і одразу ж Безпояско Олександр віддячив Пучковському Олександру за гольову передачу і зробив у відповідь те ж саме, гол вийшов на потіху вболівальникам, боковими ножничками рахунок став 5:1, тим самим Олександр зробив дубль у матчі!
     Команда В`язівка повністю розсипалася, в нападі нічого не виходило, а в захисті провалювалися раз за разом…Спочатку Безпояско Олександр вийшовши один на один з воротарем віддав пас на Максима Болдирєва, якому залишалося у пусті ворота закотити м`яч.  Ще через декілька хвилин Максим вже зробив навіс на Олександра, який таким образом зробив дубль у матчі, щоб не відставити від Пучковського Олександра!
     Під кінець матчу вийшовши на заміну Шендрик Олександр поборовшись за м`яч заробив пенальті у ворота В`язівка! «КОЛОС» вирішив поексперементувати і дали пробити пенальті нашому воротарю Андрію Ковалю, який без лишніх нервів і беззаперечно його виконав! На цьому Вільшана і поставила точку в матчі з остаточним рахунком 8:1!!!!!  Велика подяка вболівальникам, яких було дуже багато на матчі і це стимулювали команду не просто до перемоги, а до красивої гри!!! Дякую фотографам, особливо Інні Хоптяній, яка надала мені фотографії і я їх використовуватиму у статтях на майбутні ігри, а також просто для перегляду всім бажаючим, а також іншим які були присутні на матчі і зробили прекрасні фотографії, надіюсь і надалі це стане традицією!

До вашої уваги результати інших матчів, а також турнірна таблиця після 4 туру першості Городищенського району з футболу: