Небайдужим жителям району знову вдалося поспілкувалися з представниками влади, а саме головою Городищенської РДА – Скринником В.В. по одному з «найболючіших» питань – ремонт доріг. Відео попереднього інтервю можна прееглянути у публікації.
    1) Дорога національного значення Н-01 (Київська траса) і її відрізок, який проходить через район. Всі тендерні процедури проведено. З державного бюджету виділено 10,6 млн. грн. Початок робіт гальмувався через затвердження тендерної документації і травневі дощі. Але вже ведуться активні роботи від границі Смілянського району і в напрямку Городища. Далі ремонтні роботи будуть рухатися в напрямку Валяви і Корсунь-Шевченківського району. Місцева влада виконали вже всі необхідні умови і вимоги в межах своєї компетенції.
    2) Дороги обласного значення. Це дороги Т-24-08 (Городище-Вільшана) та Т-24-01 (Городище В’язівок). Нагадаємо, що ці дороги знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг в Черкаській області, а потерпати від їх якості доводиться жителям та гостям району. В бюджетах і планах на 2019 рік ремонту цих доріг не було передбачено. Але завдяки спільних зусиллям було розроблено програму спів-фінансування, яка дозволила виділити кошти на ремонт в рівних долях з обласного, районного і місцевих бюджетів. Ця програма дозволяє якось вплинути на катастрофічну ситуацію і відремонтувати хоч би самі проблемні ділянки. Місцевим ОТГ і селищним радам треба було проголосувати за спів-фінансування і взяти на себе окрім фінансових зобов’язань ще й функції контролю за якістю даних робіт. Вільшанська ОТГ і Петропавлівська громада проголосували позитивно і запустили процес. А от сесія Хлистунівської громади, на території якої, мабуть, найбільш катастрофічна ситуація – НЕ ПРОГОЛОСУВАЛА. Що не дозволило залучити ще додаткових 400 тис. грн. на ремонт ділянки Городище-Дирдино-Хлистунівка. Тому і ремонт даної ділянки в 2019 р. не передбачено. Тепер питання потрібно задати безпосередньо місцевим депутатам. Мабуть у них своє бачення проблеми і свої програми розвитку. Далі було проведено всі тендерні процедури, підготовлені всі документи і навіть розпочато роботи. Було вже частково зрізано асфальтне покриття на самих проблемних ділянках. Але з незрозумілих причин тендерна комісія призначала повторний тендер на підрядчика по ремонтним роботам.  Що призвело майже до 2-х місячної затримки по виконанню ремонтних робіт. Місцева влада і громади вже проголосували за виділення коштів, а також виконали всі умов. Тепер затримка лише за тендерною комісією. Згідно програми на ділянку дороги Т-24-08 (Городище-Вільшана) виділено 900 тис. грн. А на ділянку дороги Т-24-01 (Городище-В’язівок), яка знаходиться на території с. В’язівок – 400 тис. грн. Тому будемо сподіватися, що найближчим часом все ж розпочнеться довгоочікуваний ремонт.
    3) Дороги районного значення - всі інші між селами. Затримка в ремонті цих доріг виникла в зв’язку з тим, що Укравтодор лише 20.04.19р. погодив перелік доріг, на яких буде проведено ремонт. Районна влада вже підготувала і передала всю необхідну документацію на тендерну комісію. На даний момент проводяться тендери по середньому ремонту і протягом декількох тижнів мають бути погоджені бюрократичні моменти і ремонти розпочнуться. Будуть проведені ремонти напрямків Вільшана-Товста, Валява-Квітки (територія району) і т.д. З першого червня на території району розпочинається ямковий ремонт, який не потребує проведення тендерів. Рішення по виділенню коштів, дефектовка покриття і вся необхідна документація вже готова.

0

Автор: Небайдужі жителі

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 28.05.2019 16:38
  • Перегляди: 226

Теги