Звернення Кривошеї Олега Миколайовича.

Dura lex, sed lex - Закон суворий, але він - Закон.

Шановні односельчани!

Я до останнього намагався не втручатися у всі ці чвари навколо виборів. Я не політик , я- людина справи і діяв лише в межах закону. "Dura lex, sed lex.- Закон суворий, але він- Закон."- Так говорили стародавні римляни. І я вважаю, що перед законом повинні бути всі рівні. Повірте, я захищав не стільки власні інтереси, як інтереси моїх виборців і я думаю, що однієї зі своїх цілей я уже досяг - люди звернули увагу на діяльність нашої місцевої влади і зрозуміли що саме ГРОМАДЯНИ повинні контролювати владу. Стосовно моральності моїх дій, не моїм опонентам про це говорити. Мабуть, на жодного з кандидатів не вилили стільки "бруду", як на мене, і, що саме образливо, на близьких і рідних для мене людей. І я не стояв перед людьми і не брехав, дивлячись їм прямо у вічі, ніким не прикривався ,а робив усе прозоро і по закону.

Джаніто та Ярославе, я поважаю Вас за Вашу громадську діяльність, і думаю, що всі односельці вдячні Вам за створення даного сайту, але, я думаю, Вам потрібно бути обережнішою у своїх висловлюваннях, тому що образити людину дуже легко. Поясніть мені, будь-ласка, Ви є фахівцями у галузі виборчого права, щоб звинувачувати членів ТВК у некомпетентності, ЦВК у несвоєчасному розʼясненні, а Верховну Раду у недосконалому законі? І чому думки одних людей- це "політичні верески", а інших - "обʼєктивна думка"?

Стосовно зборів, що були проведені з даного питання, скажу лише одне: я звертаюсь до їх організаторів, людей, яких я колись називав своїми друзями. Ви протягом однієї ночі зателефонували і запросили на ці збори усіх, кого змогли, чому ж тоді жоден з вас не зателефонував мені, якщо ви дійсно хотіли обʼєктивно донести до людей ситуацію, щ склалася? Мабуть, ви вже не могли знайти номер мого телефону, але були часи, коли ви знаходили його і серед ночі. А, можливо, для того, щоб потім можна було звинуватити мене в тому, що мене там не було?

Хочеться також сказати декілька слів на підтримку Кравця Олександра Григоровича. Ми ніколи не були близькими друзями, у нас ніколи не було спільного бізнесу, ми не мали на меті забрати у когось землю. Нас поєднало лише бажання зробити нашу Вільшану кращою, щоб кожна копійка селищного бюджету йшла на розвиток селища, а не на утримання голови та деяких супутніх бізнесів. Так, саме Олександр Григорович запропонував мені висунути свою кандидатуру на посаду селищного голови, і у нас збіглися погляди на більшість шляхів розвитку нашого селища. Так, ми спільно з Олександром Григоровичем проводили виборчу кампанію і намагалися донести наше спільне бачення шляхів розвитку селища до кожного мешканця, незалежно від професії чи соціального статусу. Скажіть мені, що у цьому поганого? Деякими ж прихильниками іншого кандидата, включно з деякими працівниками селищної ради, це було представлено як спроба забрати після виборів у людей землю. Дійшло до того, що нас звинуватили у "роздачі гречки". Повірте, це просто абсурдні звинувачення. Я ніколи не був і не буду "шісткою" в чиїхось руках. І я ні за ким не "бігав", і ніхто мене не "водив"- ми разом йшли безпосередньо до людей, щоб донести свою думку. Ми підтримували один одного, тому що народилися та все своє життя прожили у Вільшані, і нам не байдуже, що буде з цим селом далі. Я знаю, що Олександр Григорович зробив, робить, і, я впевнений у тому, що продовжуватиме робити для Вільшани все можливе. А зробив він набагато більше, ніж деякі люди з оточення мого опонента, які на сьогоднішній момент просто бояться втратити свої прибутки, продовжуючи нас звинувачувати у всьому, чому тільки можна.

Шановні Вільшанці! Дякую Вам за довіру, підтримку та розуміння. Бажаю Всім міцного здоровʼя, родинного благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій та процвітання нашого селища. Хай у Вашому домі та нашій країні завжди буде мир!

З повагою до Вас, Кривошея Олег.


Автор: Кривошея Олег Миколайович.

+1

Коментарі

07.12.2015 18:04
1. Романенко Ярослав +1

Шановний Олег Миколайович, здається для того щоб оцінити чи працівники сфери компетентні чи ні не потрібно мати юридичну освіту, достатньо логічного мислення та фактів. Стосовно зРади не піднімайте питання, то окремий табун зрадників. (Що хочу те і пишу ми не в Московії і свобода слова ще діє)

Спробуєм провести аналогію:

Я завхорів, болить живіт, прийду я до лікаря а він скаже - печінка, потрібно вирізати, зробили операцію а потім раз а  виявилось що це апендицит. То скажіть чи потрібна мені медицинська освіта аби заявити що лікар не компетентний? 

 

З того що я особисто знаю то подання кандидатури Ярового було за день до закриття вікна, і часу на роздуми було не багато щоб забрати заяву і чому ж комісія не перевірила чи є він у списках ще? Це питання кандидатів, розбирайтесь і просто прозвітуйте перед людьми, на цьому і можна закрити питання, а не дмухати на попіл з метою розпалити вогонь.

Зрештою висловлювання своєї думки / оцінки не заборонено у нас (чи надайте посилання на статтю / закон де вказано що не можна) а вину і встановлює суд, скажуть що це винен кандидат - то хай відповідає, скажуть що винна комісія то що скажете? Тому пропуную - Досить вже чіплятись до фрази, проїхали. Займіться краще вирішенням питань по встановленні справедливості. Я сьогодні був на засіданні чи зборах бюджетної коміссії і на мій погляд все дуже очевидно і зрозуміло кому що потрібно.

 

Тому якщо хочете стояти на стороні закону і права - давайте познайомимось особисто і складемо план дій та розвитку молоді, громади та вирішення побутових питань навіть без повноважень голови, в рамках можливого - контролю та запитів, звітність влади перед громадою.  

З повагою

Романенко Ярослав.


07.12.2015 18:28
2. Шах Джаніта 0

Мені нема чого додати до коментаря Ярослава, погоджуюся з кожним словом.


08.12.2015 08:58
Аватар 3. Кривошея Олег 0

Ярославе,по-перше, я завжди буду радий зустріться з активною і небайдужою людиною. Мої контакти я Вам давав. Якщо не знаєте як до мене зателефонувати - дайте мені свої контакти - я зателефоную сам. Я не такий страшний як мене намагаються подати мої опоненти і Бобова я бачив лише на картинці під час виборів до ВР. Стосовно історії з поданням кандидатури Яровим усі ці моменти описані у матеріалах суду. І про порушення закону Яровий В.М. знав ще до 6 жовтня і якщо він позиціонує себе як чесна людини - то як чесна людина і державний службовець  він повинен  був сам зробити усе по закону, а не стверджувати що це порушення "незначне". Проблема у тому що ЗУ "Про місцеві  вибори" не класифікує порушення на "значні" і  "незначні".  Якщо Вам потрібні факти - я можу Вам надати  матеріали суду. Просто для того щоб публічно  давати коментарі з цього приводу спочатку треба хоча б уважно перечитати ЗУ "Про місцеві вибори", а повірте, я сам неодноразово був членом виборчої комісії, і знаю що члени ТВК знають його    напамять.  Стосовно засідання бюджетної комісії, я просто ще не володію повною інформацією з цього приводу. Але коли знатиме про те що там відбувалося - обовязково прокоментую.   


13.12.2015 18:11
Аватар 4. Потойбіччя Natasha +1

"...зробити нашу Вільшану крощою..." ???? Та Олександр Григорович на міг ціле літо викосити за конторою чагарники,  які були вище зросту людини.... І це в центрі "нашої Вільшани"...


15.12.2015 21:45
Аватар 5. З Вiльшани Просто 0

А ще ж недавно Яровий з Кравцем були в непоганих стосунках ( маю на увазi робочi моменти ) якась чорна велика котяра мiж ними пробiгла i мабуть щось не подiлили !!!


17.12.2015 00:55
Аватар 6. Коваленко Оксана +1

Не бачила кандидатури Кравця О.Г. на голову селища! А що він кидає колгосп?


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 07.12.2015 17:44
  • Перегляди: 611
  • Коментарі: 6

Теги