Звернення до виборців  Кривошеї О.М.

Шановні виборці, друзі, люди які просто підтримували мене протягом цієї виборчої кампанії. Насамперед, я хочу подякувати Вам за підтримку, допомогу та розуміння. Повірте, найдорожчим здобутком для мене під час цих виборчих подій, були дзвінки простих людей, які телефонували щоб висловити свою підтримку, зустрічали на вулиці і говорили приємні слова . Також я хочу вибачитися перед цими людьми за той крок який я зробив - а саме прийняв рішення зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів. Я волів би не говорити про причини, які спонукали мене до цього кроку поки не закінчаться виборчі перегони. Сказати можу лише одне: це рішення я прийняв виходячи з інтересів нашої Вільшанської громади, розуміючи при цьому що в деякій мірі розчаровую багатьох своїх виборців та відставляю на задній план певні власні прагнення. Але добробут і спокій жителів нашого селища у цей непростий для всіх нас час для мене важливіший за будь-які власні амбіції. Просто так склалися обставини на сьогоднішній час, що я вимушений був прийняти саме-таке рішення. Я неодноразово ще раніше пропонував Володимиру Михайловичу зробити цей крок спільно, для того щоб заспокоїти ситуацію в селищі, припинити поділ на два табори, довести що добробут і спокій громадян дорожчий для нас за якісь амбіції влади. Але відповіді на свою пропозицію я так і не отримав. І тепер, я думаю, що багато моїх опонентів зрозуміють що бажання "дорватись до влади" для того щоб "забрати землю" у мене не було. У мене було лише одне бажання: використати свої знання, сили, любов до цього села на користь громади. На жаль, "брудні технології", які були застосовані моїми опонентами не дали змогу мені цього зробити.

Але я продовжуватиму свою громадську діяльність і служитиму Вільшанській громаді, насамперед простим людям, і надалі, незалежно від того де і ким я буду працювати. Я думаю, що головним підсумком цієї виборчої кампанії є те що громада зрозуміла що саме вона є головною у селі, і саме вона повинна розподіляти і контролювати власні кошти, слідкувати за дотриманням законності. І селищний голова - це не "цар" чи "гетьман" який використовує селище для власного збагачення, а найнятий менеджер, який отримує за це заробітну плату, але головне щоб цей менеджер крім усього ще поважав людей і безмежно любив власне село.

І останнє. Я хочу звернутися до усіх своїх виборців та прибічників.

Шановні друзі! Я закликаю Вас не дивлячись ні на що, все-таки прийти на виборчі дільниці і віддати свої голоси за Чабана Сергія Тихоновича. Повірте, я дуже добре знаю цю людину і на даному етапі саме ця кандидатура бачиться найбільш оптимальною для нашого селища. Я хочу щоб Ви всі зрозуміли одну річ - так склалося що саме на цих виборах багато у чому буде вирішуватись доля нашої Вільшани у майбутньому . І саме ця людина зможе заспокоїти ту ситуацію, що склалася у нас у селі, припинити поділ на два табори. Я думаю, що Вам усім не байдуже, де і як будете жити Ви та Ваші діти. У наступні два роки нам з вами доведеться пережити так звану "територіальну реформу" і саме Сергій Тихонович зі своїм неоціненним професійним досвідом у сфері державного управління, набутими за час своєї діяльності звʼязками, авторитетом серед людей зможе з нашою спільною допомогою провести її так щоб наша Вільшана стала ще кращою та комфортнішою для життя, а люди заможнішими та щасливішими.


 

З повагою Ваш Кривошея О.М.

-3

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 27.01.2016 20:40
  • Перегляди: 241

Теги