Звернення

Шановні односельчани!

Наша інформаційна платформа відкрита для найрізноманітніших точок зору. Мені приємно, що наша з Ярославом 1,5-річна праця не пройшла даремно,і на сайті «Вільшана – твоя Батьківщина» щодня збільшується кількість переглядів, але…Хотілося б, щоб причиною такої активності не були політичні розбрати, які наразі відбуваються у селищі. 

Тамара Іванівна Круць і я, Джаніта Шах нещодавно написали статтю про збори, які відбулися 20.11.2015. Такого резонансу – людських образ, погроз, і політичних вересків ми навіть не очікували. Деякі люди вбачають її недостатньо об’єктивною, а надати факти і докази, які підтверджували б їх точку зору – відмовляються)) Сталося так, що дана стаття додала вогню у без того палаючий політичний конфлікт. Ми являємося працівниками Центру культури і дозвілля, а не центру конфлікту і війни, тому наразі прийняли рішення прибрати вище зазначену публікацію, але…Надалі я буду більш об’єктивною в своїй позиції, і при потребі опублікую також диктофонні записи погроз, які мала «приємність» вчора вислуховувати. Якщо до цього часу я намагалася бути осторонь політичних подій у Вільшані, і звинувачення моєї необ’єктивності мали долю правди, то тепер обіцяю бути в їх епіцентрі. Сподіваюся, що ЦВК нарешті прийме правильне рішення, і скоро у нашого селища знову буде господар. Хто – покаже час.

 

З повагою, Джаніта Шах.

0

Коментарі

29.11.2015 17:41
Аватар 1. Коваленко Оксана -2

Джаніта, Ви правду написали, що є працівниками центру КУЛЬТУРИ і ДОЗВІЛЛЯ і, на мою думку, політика абсолютно ніяким боком до ВАС не відноситься. Просто виконуйте СВОЇ посадові обов'язки. А погрожувати людям, які відреагували на ВАШУ статтю так чи інакше - це не є доказом ВАШОЇ культури і вихованості.


29.11.2015 17:42
2. Шах Джаніта  » відповідь до коментаря #1 +1

Я нікому не погрожувала, і не Вам мені вказувати, що мені виконувати. Якщо вже справа дійшла до рекомендацій - бажаю Вам того ж.


29.11.2015 18:02
3. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #1 +1

Оксано політика відноситься прямо до кожного жителя! Джаніта точно не вміє погрожувати, а от чути "бредні" людей я впевнениий їй набридло. 


29.11.2015 17:48
Аватар 4. Коваленко Оксана +1

Ви дуже вихована людина. Я вдячна ВАМ за спілкування, але перечитайте, будь ласка, своє звернення від слів "Надалі я буду більш об'єктивною..." Що ж то воно було???


29.11.2015 17:51
5. Шах Джаніта  » відповідь до коментаря #4 +1

Об'єктивність як риса характеру - здатність розглянути питання, що є предметом дискусії, відсторонено, незважаючи на особисті уподобання чи вигоду. 


29.11.2015 17:55
Аватар 6. Коваленко Оксана +1

І в чому виражається Ваша об'єктивність?


29.11.2015 18:03
Аватар 7. ЦВК +3

Девочки а Ви тут про шо. Я думала про політику.

Про якісь високі матерії - обєктивність як риса характеру...


29.11.2015 18:25
Аватар 8. Завзятий Патріот +1

Да... Виявляється, сайт цікавий)))))))))))))


29.11.2015 18:30
Аватар 9. Завзятий Патріот -2

Як на Вільшанському базарі-майданІ)))))))))


29.11.2015 18:58
Аватар 10. ЦВК +2

Девочки а шо первинне матерія чи селищний голова. Я особисто була на базарі і думаю 

шо для мене особисто перше за все матерія. Я б собі пошила фартушка.


29.11.2015 19:08
Аватар 11. Людмила +3

Я думаю люди оцінять: базар це чи майдан. Особисто я думаю,ви ,Джаніта, людина з активною життєвою позицією,і яка має право мати свою точку зору.Якщо хтось має нас за людей нижчого сорту,які впадуть на коліна від їх істерії і погроз,то це недалекі люди.Зараз по всій Україні ідуть протистояння окремих високодуховних особистостей із "совковими" методами досягання цілей.Для усіх нас це тест на демократію.Джаніта,ми з тобою!!! Тримайся!!!


01.12.2015 17:29
Аватар 13. Завзятий Патріот  » відповідь до коментаря #12 0

Джаніто, це ти чи не ти?  Що з тобою? Обмінюватися з Яровою Л. на сайті подяками? Вони повинні тобі дякувати дуже. І це зрозуміло!!!!!!! А ти за що дякуєш? Вони дякують. бо мають на меті отримати від тебе кільканадцять статей потрібного їм змісту. Та не вони з тобою. Ти з ними. Вони тобі таку... підсунули. Ти ж розумниця. Не ловись на це.))))))


29.11.2015 19:42
Аватар 14. Голос Невідомий 0

Доброго вечора.

Як людина, яка вже не перший рік проживає за межами рідного села, часто інформацію я отримую саме з цього сайту, але як я розумію, йому потрібно переставати довіряти. 

На мою думку, які б слова і від кого б ці слова  не пролунали, це думка кожного, навіть якщо ця думка розпочне війну. Якщо не помиляюся в нашій країні є таке право, як вільно висловлюватися і не думати як всі, але сьогоднішня ситуація, коли раптово зникла стаття, коментарі в якій були цікавіші чим сама стаття, змушує задуматися, чи адміністрація сайту об`єктивна і виконує свою головну місію, надавати чесну і чисту інформацію, здається ми до цього стараємося прямувати  в нашій Україні. Чесно кажучи, мені здається, хтось з адміністрації хотів видати, в якомусь сенсі агітаційну рекламу, але коментарі і суперечки, які відбулися потім, перетворили на повністю дзеркальну агітацію,  яка комусь не сподобалася. Результат: статті не стало, всім байдуже.

Висновок, адміністрація зацікавлена подавати ту  інформацію, яка вигідна їй, і зачищати дані, що їй не подобаються. Відверто кажучи, нагадує російське телебачення.

 І так, як мені стало зрозуміло, пориви до влади, навіть з патріота можуть зробити гнилу людину. Декого, кілька років тому, я пам’ятав зовсім іншою.

Дякую за увагу. І доброго вам всім дня.


29.11.2015 19:51
15. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #14 +1

Я розумію ситуацію, особисто проти видалення інформації на сайті - але це право має автор статті. Тому не варто прирівнювати це до поганих звичок пропаганди. Поки сайт не готовий був до таких "баталій" і не пропрацьований алгоритм дій. Думаю займемось найближчим часом написанням Користувацької згоди, правил сайту щоб все було зрозуміло всім. Сподіваюсь на розуміння. 


01.12.2015 17:42
Аватар 16. Завзятий Патріот  » відповідь до коментаря #14 +1

Шановний Голос Невідомий! Коментарі щодо попередньої статті і справді сподобалися людям. Через те, що почала розкриватися правда, яку давно між собою обговорювали, а в очі відкрито яровому ніхто не казав з багатьох причин. Хоч я зараз і не в селищі, як і Ви, та рідні кажуть , що може все-таки люди зрозуміють, що всі ці роки помилялися. Хотілося б щоб Ярослав поцікавився бюджетом селища. Знайде там багато цікавого.От тоді і Джаніта все зрозуміє. Вона зараз не може по іншому діяти, адже залежна від селищної ради, оскільки працює в БК. Це я Вам пояснюю, бо бачу що ви не зрозуміли ситуації.


02.12.2015 11:32
Аватар 17. Молочко Олена  » відповідь до коментаря #16 +1

Шановний Завзятий Патріот,за бюджет селища голосують місцеві депутати,доречі яких ми з Вами вибираємо,і все що там цікаве це також на їхній відповідальності.Ви говорите,почала розкриватися правда-це яка?Та яку у Вільшані на базарі розповсюджують?Особисто для мене правда повинна бути документально підтверджена,а все інше просто "бабські слухи"І до речі,Патріоти за галочкою не ховаються.


02.12.2015 17:41
Аватар 18. Завзятий Патріот  » відповідь до коментаря #17 +1

Шановний! На цьому сайті рекомендують не ображати людей. Я цього дотримуюсь. А ще ніколи не говорю про те, чого не перевірив. То який же ж ви чоловік, якщо підписуєтесь жіночим ім*ям??? Чи ви думаєте вас не впізнали?)))))))))))))))))))))


03.12.2015 09:53
Аватар 19. Молочко Олена  » відповідь до коментаря #18 0

Дякую, "Завзятий Патріот",але мене ще чоловіком ніхто не називав!:))


02.12.2015 21:45
Аватар 20. Коваленко Оксана  » відповідь до коментаря #17 +1

Тож і хочеться запитати у вельмишановних ДЕПУТАТІВ  за що вони голосували. А можливо і вони не все знають. Правда, Олено?


02.12.2015 13:05
Аватар 21. Молочко Олена  » відповідь до коментаря #14 -1

Доброго дня,людині,яка вже не перший рік проживає за межами рідного села,до чого тут агітаційна реклама?Що не чесно  висвітлила Джаніта?Був майже повний зал БК людей,які прийшли відстояти свою думку і їм не подобається,що їм навязують технічного кандидата,який до речі не прийшов на збори і не висловив своєї думки,а якби хоч один із Вас  тих хто  тут дискутує зробив хоч 1% те що робить Джаніта,можливо б і жити стало краще,а гниль -це ховатись за галочкою.


02.12.2015 21:47
Аватар 22. Коваленко Оксана  » відповідь до коментаря #21 +3

Проте що зробила Джаніта ми поговоримо пізніше. У залі, як нам відому, були не тільки прихильники ярового а і їх опоненти. Тому говорити про те,що всі його підтримують не варто.


30.11.2015 17:53
23. Шах Джаніта 0

Сьогодні Міжнародний День захисту інформації. Я щиро дякую всім, хто нас(мене) захищає, хто своїми реакціями робить нас кращими! Завдяки вам ми продовжуємо вдосконалюватися, і стаємо сильнішими. Дякуємо!


01.12.2015 17:15
Аватар 24. Коваленко Оксана +2

Хочу побажати адміністрації сайту здоров'я і РОЗУМУ!!! Ви повинні прислухатися до різних поглядів а не подавати тільки своє. Ну а зараз повернемося до виборчого процесу. Розкажіть, будь ласка. шановна Джаніта, про судову постаанову, про те,скільки коштує КЛУМБА, новозбудований туалет на зупинці, про тарифікацію садочка, яку доречі, навіть депутати не могли побачити без бою. Розкажіть як приїжджали "довірені особи" шановного, інтелігентного, розумного кандидата і заставляли членів територіальної комісії переписати документи. Я думаю якщо розповідати то все.

Ярославе, приїдьте у рідне село, поспілкуйтеся з людьми і Ви все  зрозумієте. Як ви поясните зникнення коментарів про вартість дороги на вул Миру (100 000 грн)? Поясніть, будь ласка, чому адміністрація сайту про всі такі тонкощі змовчала? В такій ситуації(порушивЗакон-відповідай) як би поступили Ви? А, Джаніта, звинуватила людей у некомпетентності. Члени комісії діють згідно Закону України. То у чому ж вони некомпетентні? Як би Ви поступили у такій ситуації? Зробив помилку- неси за неї відповідальність. І, мабуть, все таки пере людьми потрібно ВИБАЧИТИСЬ!!!!!!!


01.12.2015 17:18
Аватар 25. Коваленко Оксана +1

Хочу додати про "совкові методи". А якими ж методами Ви, Людмила, назвети методи прориву до влади "нашого кандидата"?


01.12.2015 18:37
Аватар 26. Коваленко Оксана 0

Шановне панство! У бюджеті селища є дуже багато цікавого!


01.12.2015 19:56
Аватар 27. Коваленко Оксана +1

Звертаюся до адміністрації сайту! А що на сайті розміщують коментарі тільки тих людей, які влаштовують ярових? Це сайт селища чи ярових?


01.12.2015 20:48
28. Романенко Ярослав +3

Читаємо всі правила після я буду робити з вашими коментарями що вважаю за потрібне, думаю мене правил поведінки в онлайні вчити не вам. Продовження дискусії дозволяю тільки на форумі (перейти до теми), прошу туди всіх, і якщо хто хоче - можу в приватній розмові пояснити що як працює і чому.


01.12.2015 23:01
29. Українець Щирий +4

Мав "радість" прочитати статтю, з якої все почалося і уважно слідкував за коментарями. З'явилося бажання висловити власну думку. На мою особисту думку таку реакцію викликала не загалом вся стаття, а її останні рядки. Погроз, про які йдеться в деяких коментарях, особисто я не помітив. А от щодо звинувачень... Знову ж таки, на мою особисту думку, саме звинувачення автором членів ТВК у їх некомпетентності викликало таку реакцію. Якщо на меті було висвітлити подію, а саме "збори жителів Вільшани", слова, в яких йшлося про компетентність чи некомпетентність тих чи інших осіб потрібно було відділити. Для цього в нашій мові є дуже багато фраз. Надалі ж хочу побажати авторам статей, щоб не було такого резонансу, перед викладенням на сайт перечитати статтю декілька раз і обдумати, чи не буде вона кимось роз'яснена не так, як цього бажав сам автор! А якщо вже і звинувачувати когось, розібратися у всьому особисто, а не зі слів однієї зі сторін!


03.12.2015 14:02
Аватар 30. Коваленко Оксана 0
Ярославе, чому мовчите? Чи на фоні останніх подій трохи ніяково?

03.12.2015 14:44
31. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #30 +2

Оксано, що хочете почути? я не пишу тому що сиджу і сміюсь перед екраном, немає що кометувати, зовсім!! тому тільки слідкую щоб не переходили межі адекватності. І не потрібноописувати мої переживання в саркастичній формі, з якого приводу  мені має бути ніяково? Я не бачу і не розумію сенсу в цих звинуваченнях, є суд і є органи які дають оцінку, а кричати що всі продажні і те се не личить дорослій людині тим більше якщо вона працює в держ сфері. Те що громадяни трохи не адекватні в селищі і підлягають лікуванню я вже знаю з власного досвіду :) Тому не потрібно вимагати щось коментувати, буде що -  відповім обовязково :) Прошу ще раз - пишіть всі повідомлення на форумі, дякую за розуміння.


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 29.11.2015 16:54
  • Перегляди: 594
  • Коментарі: 31

Теги