Засідання планово-бюджетної комісії

Сьогодні, 07.12.2015, у Вільшанській селищній раді відбулося розширене засідання планово-бюджетної комісії , яку проводила в.о. селищного голови Лисогор В.П. На цю зустріч були запрошені керівники і представники бюджетних установ та організацій селища для розгляду питання використання бюджетних коштів за 2015 рік та вирішення проблем що склалися в наслідок не запланованих витрат.

Заради уникнення пліток, наклепів і голослівних звинувачень щодо використання Яровим В.М. бюджету в особистих інтересах, керівники та їх представники звітували про кожну витрачену копійку селища на потреби тої, чи іншої організації. Не всі члени планово-бюджетної комісії були задоволені тим, що засідання було відкритим і прозорим, однак перевірка показала, що використання державних коштів було цілеспрямованим на потреби селища, і  плітки та наклепи не мають жодної підстави з приводу брудних звинувачень Ярового В.М. та його сім’ї.

На мою думку на такі засідання мають приходити всі бажаючі або ще краще  фільмувати та надавати в публічний доступ щоб ви знали кого вибираєте  та хто вирішує питання на мільйони, бюджет це податки а податки це наші гроші. 

До речі, на засіданні 90% пліток і запитання про всілякі 100 000 грн було спростовано - свідків цілий кабінет, такі розбірки  нівелюють взагалі точку зору та звинувачення прихильників опозиції. Тому, як у же писали, перед тим як писати про розтрати коштів - спробуйте отримати докази, публікуйте і будемо разом тиснути на корупціонерів.  

 

+2

Коментарі

07.12.2015 20:00
1. Шах Джаніта +1

Сумно, що в селищі після виборів почало колотитися Бог знає що, а особливо обурює те, що деякі люди явно не перебирають методами досягнення своєї мети.

 


09.12.2015 08:14
2. Tereshchenko Liliya +2
Для того, щоб всі бажаючі могли бути присутні на засіданнях, спочатку необхідно інформувати їх про це. І бажано за декілька днів до засідання, а не в день його проведення. Буду вдячна

09.12.2015 18:04
Аватар 3. Кривошея Олег +2

Шановні односельчани, я хочу донести до Вас свою думку з приводу останньої планово-бюджетної комісії, так як навіть ця подія з якихось причин певними людьми була подана як "Бог знає що" та певні "розбірки", в яких я приймаю участь. Мабуть, вперше за останні роки планово-бюджетна комісія проводиласьне для "галочки", а з метою реального контролю використання бюджетних коштів. Якщо хтось вважає що я до цього причетний - то я тільки радий. І це повинно стати звичайною практикою незалежно від того хто буде головою. Я хочу наголосити на тому, що Яровий В.М. був запрошений на цю комісію не для спростування пліток чи якихось незрозумілих звинувачень, а для пояснення уточнення певних моментів при проведенні бюджетних платежів. Але замість цього у селищній раді був влаштований черговий мітинг на підтримку бувшого голови та бізнесу наближених до нього підприємців і все було представлено як спроба якоїсь політичної розправи. Я не розумію, якщо людині нічого боятися  - навіщо з собою приводити ще двадцять чоловік. І,хоч убийте, я не можу зрозуміти чому Яровим В.М. туди була запрошена голова Петриківської селищної ради.

Стосовно спростувань, що надав Яровий В.М., можу сказати слідуюче. Ніхто не має нічого проти того, що певні товари придбаваються для лікарні, школи, воїнів АТО, якщо все це робиться прозоро і по закону. Але деякі пояснення дійсно заставляють задуматись. Наприклад, 10.09.2015 Володииром Михайловичем був взятий у магазині ПП Дрей чоловічий набір вартістю 140 грн.,ніби то як приз для переможця тенісного турніру. Я сам активно цікавлюся спортивним життям селища і не памятаю щоб колись у вересні проводився якийсь тенісний турнір. Тенісисти, я звертаюся до Вас: хтось може підтвердити свою участь у цьому турнірі? І ,нехай, нарешті, обізветься щасливий володар цього призу. 04.07.2015 знову ж у магазині ПП Дрей Яровим В.М. було взято 2 пляшки "Кока-Коли" та 6 чашок кави на суму 93,5 грн. Цей факт Яровим В.М. було пояснено тим що у цей день проходив футбольний турнір і йому захотілося пригостити переможців. Я не буду піддавати сумнівам справжність цього турніру. Але я не розумію чому будь-хто з нас, звичайних жителів, коли хоче когось пригостити - то робить це за свої, а селищний голова вважаєщо він це може робити за бюджетні , тобто наші,спільні кошти. Якщо, на думку Ярового В.М.це нормально, то я пропоную усім у кого виникне бажання пригостити когось у жаркий літній день стаканчиком "Кока-Коли" чи у холодний зимній вечір філіжанкою кави не шукати по кишенях свої кревно зароблені - а йти у магазин ПП Дрей- брати чого душа забажала - і записувати на селищну раду. Адже, кожен із нас є таким же платником податків як і Володимир Михайлович чи будь-хто інший. Стосовно витраченого бунзину - назву лише дві цифри: З 1по 18 листопада, коли бувший селищний голова мав у руках автомобіль, було витрачено 170 л бензину громадського бензину, з 19 листопада по 9 грудня, коли авто перебувало у водія селищної ради, і всі ці процеси почали контролюватися депутатами, - 15 л. Цифри говорять самі за себе.

І, наостанок. Щоб уникнути чергових пліток, повідомляю що всю вищевикладену інформацію я отримав безпосередньо від учасників планово-бюджетної комісії.  


09.12.2015 21:31
Аватар 4. Вільшанська Соломія  » відповідь до коментаря #3 +4

у цій статті ні разу не зустрічається ваше прізвище, до чого тут ви взагалі?


09.12.2015 21:57
5. Шах Джаніта -2

Шановна спільното! В першу чергу я звертаюся до так званих активізованих коментаторів на нашому сайті. В мені прямо кипить питання, -  хто з вас, таких щирих, патріотичних, завзятих та невідомих зробив щось хороше для нашого селища ,посприяв його розвитку? З кого з вас ми, майбутнє покоління, маємо брати приклад? І який – розливаючи на всі боки бруд, прикриваючись щитом анонімності?? І це все? Хто з вас буде розвивати Вільшану, і якою ви залишите її для нас, молоді, використовуючи ці бабські базарні методи? Я дивлюсь на все це, і сміх, і гріх, і сум та відчай, як в тому вірші, пробирають душу... Ви мене багато чому навчили, але на жаль, не тому, як зробити нашу Вільшану кращою.


10.12.2015 11:52
Аватар 6. Кривошея Олег +1

Джаніто, якщо Ви про мене , то я не розумію, в якому "щиті анонімності" Ви мене звинувачуєте? І чому Ви називаєте мене "невідомим", "так званим" ?  Це дійсно я, Кривошея Олег, я підтверджую це персонально для Вас. Я підписався під кожним своїм словом власним прізвищем та імям на відміну від багатьох користувачів даного сайту.  І про які "бабські базарні методи" Ви говорите? Я виклав конкретні факти, конкретні дати, конкретні цифри. Усе це підтверджено документально. Якщо у когось є сумніви, я думаю, що він може звернутися до членів планово-бюджетної комісії - вони зможуть це підтвердити. А "бабські базарні методи", якщо вже на те пішло, - це те що було влаштовано в селищній раді на планово-бюджетній комісії. І чому,коли Ви вирішили висловити власну думку з приводу цих подій, то це - "бути в епіцентрі подій", а коли я, то це - "розливаючи на всі боки бруд, прикриваючись щитом анонімності".  

До чого я тут взагалі? До того що я теж, так як і Джаніта, не можу терпіти брехні і поливання брудом.


12.12.2015 13:48
Аватар 7. Нестеренко Петро +2

Доброго дня.Я,як володар призу за виграний турнір по настільному тенісу,який відбувся 24.01.2015р.,можу підтвердити,що чоловічий набір(коментар вище) і грошова премія, були мною отримані в спортивному залі по закінченні турніру.І маю надію,що такі турніри у селищі будуть проводитись і надалі.Вільшанській громаді бажаю злагоди і взаєморозуміння.


19.12.2015 02:01
Аватар 8. Коваленко Оксана  » відповідь до коментаря #7 0

А  чи знає Петро Іванович про цей коментар? Я знайома з ним особисто і не думаю що Він може погодитис із таким поясненням. Петро Іванович, Вам дійсно вручили приз у вересні? А чому про це ніхто, окрім Вас, не знає? Вам приз привозили у Харків чи в Росію, куди Ви їздите на роботу? Цікаво, як проходило нагородження?


14.12.2015 09:12
Аватар 9. Кривошея Олег +1

Доброго дня. Петро Іванович я сам був присутній на січневому турнірі і з великим задоволенням насолоджувався вашою чудовою грою. Ви дійсно заслужили перемогу і перший приз. Але питання в тому що чоловічий набір згідно наданих документів  був узятий 10.09.2015, а турнір проходив у січні.


14.12.2015 21:59
Аватар 10. Потойбіччя Natasha  » відповідь до коментаря #9 +3

Фууу, як неприємно це все читати...

Я впевнена, що якщо Ви станете головою, то через пару років можна буде робити такий самий  аналіз і вашої діяльності.... Якщо ви так хочете отримати ту посаду, то  поводьте себе достойно!!!!


17.12.2015 13:42
Аватар 11. Кураса Марина  » відповідь до коментаря #10 0

А достойно, це як? Сидіти тихенько і мовчати?


17.12.2015 14:22
12. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #11 +1

Це значить не перекручувати слова :) Сидіти і мовчати це інша історія. Всі обговорення що не мають прямого відношення до публікації - на форум! Решту я видаляти буду. 


14.12.2015 22:33
13. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #9 +3

Олеже, на засіданні питання про дати піднімалось і також вичерпано. Запитайте у присутніх (для підтвердження а то може я не так зрозумів)- різниця в фактичній даті проведення турніру та даті по якій записано витрати в тому, що приватні підприємці (магазини) зводять борги (записи в журналах / зошитах) в якийсь один загальний звіт і дату можуть вписати не ту коли надали товар а тоді коли зводиться таблиця, от і вся проблема і "мутность" :) 


15.12.2015 21:38
Аватар 14. З Вiльшани Просто -2

Таке вiдчуття що половина селища зомбована . Пропаганда за Ярового Дуже серйозна , залучено багато людей. З планово- бюджетнои комicii зробили цирк. Якщо людинi нема чого приховувати - навiщо приводити 20 осiб? Захищатися ? Вiд кого ?НЕ все так прозоро люди добрi як ви думаэте.


17.12.2015 00:24
15. Метик Юля  » відповідь до коментаря #14 +2

        "Якщо людині нема чого приховувати..."

Ха-ха-ха) і це пише той, хто сам криється за "З Вільшани Просто". З Вами дійсно не все так прозоро! Захищаєтесь???


 


17.12.2015 01:13
Аватар 16. Коваленко Оксана -3

Юля, Ви дуже погано знаєте  людей. Повірте є причини не відкривати свої справжні імена. Якщо Ви читали статтю і обговорення про збори то Ви мене зрозумієте!


17.12.2015 10:38
17. Метик Юля  » відповідь до коментаря #16 +3

Дякую, Оксано! 

Мені відомі причини через які люди бажають лишатись анонімними (безіменними).

Може дамо можливість відповісти особі, що називає себе "З Вільшани Просто"?

 

Щодо статті та коментарів, звісно, я читала! Маю свою думку, ділитися не буду.

 


17.12.2015 10:54
18. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #16 +2

Попередження:

Не потрібно використовувати знаки оклику більше 3 разів (це суть не змінює).

 


17.12.2015 09:08
Аватар 19. Кривошея Олег 0

 Я не розумію що недостойного у моїй поведінці. Те що я говорю правду, чи те що я підписуюсь власним імям? І влада для мене ніколи не була і не буде самоціллю. Та й ,взагалі, я вважаю що головним результатом усієї цієї історії є те що тепер діяльність селищного голови буде на виду у жителів селища, незалежно від того хто ним буде. Я неодноразово говорив і говоритиму що влада повинна бути максимально підконтрольна ГРОМАДІ. Так, саме ГРОМАДІ, а не якимось підконтрольним органам. І аналіз чи то моєї діяльності, чи то буде хтось інший, повинен проводитися не через два роки - а хоча б раз у місяць. Якщо людина чесна і порядна - її нічого приховувати.


17.12.2015 11:10
20. Романенко Ярослав 0

Друзі, те що влада буде (та і була завжди на виду потрібно лиш було цим займатись і надавати публічності). Я побачив як тут завзято боролись з корупціонерами та безвладям.  НІЧОГО НЕ РОБИЛИ ОФІЦІЙНО ( На моє запитання про кількіть запитів по закону "Про доступ до пулічної інформації за 8 років відповідь НУЛЬ, про що ще можна говорити?) а все те що робили для себе не враховується тому що ми говоримо про благоустрій громади і адекватності системи вцілому.

Ще раз - вирішили взяти на контроль владу? Об"єднуємось, є чим займатись і є робота. Піднімалось питання про створення територіальної громади, хто з користувачів знає про це і хто виявив  бажання долучитись? Якщо є такі - то добре, будемо і таким шляхом встановлювати справедливість.

Далі на форум

 


17.12.2015 12:05
Аватар 21. Кривошея Олег -1

 Ярославе, хочу відповісти також  і Вам.  Я думаю що Ви дійсно не до кінця розумієте дану ситуацію. І "вичерпаним" це питання є для тих, хто не хоче щоб воно мало якийсь розвиток. Дозвольте мені його прокоментувати, так як я маю чималий досвід роботи у бюджетно-економічній сфері. По-перше, ситуація, коли захід проводився у січні,  рахунок записався у зошит вересні, а наданий для оплати він був у листопаді, коли ця вся історія набрала обертів, по всіх бухгалтерських стандартах являється абсурдом. Тим більше у бюджетній установі.  Будь-хто із бухгалтерів чи підприємців Вам скаже  що товар у зошит чи товарну книгу записується по факту видачі товару, у нашому випадку це було 10,09,2015. А з яких це пір підприємці почали вести хронологію своїх боргів по даті їх чи то зведення, чи то перенесення у якийсь звіт чи то таблицю я не знаю. Це якийсь новий стандарт бухгалтерського обліку, про яким відомо лише деяким особам у нашому селищі. Спробую пояснити на простому прикладі.  Уявімо ситуацію коли  у Вас з певних причин не вистачає коштів у магазині на придбання певного товару і Ви записуєтесь у "борговий" зошит. Вас записують по тій даті, коли Ви безпосередньо взяли товар і відповідно боргове зобовязання, чи по тій даті коли Ви вирішили, що борг потрібно яимось чином повертати і потрібно скласти якийсь звіт чи таблицю? Звичайно, що Вас запишуть тією датою, коли Ви забрали товар з магазину.  По-друге, коли проводиться певний спортивний турнір, повинен бути обовязково складений план заходів, де повинна бути стаття витрат на оплату призів. Призів,наскільки я памятаю, було три. І не могло бути так, що два призи були оплачені в одному місяці, а один - в іншому. А тому, якщо турнір був проведений у січні, - то оплачений він повинен бути у лютому. І ніякі зведені чи то таблиці, чи то звіти  підприємців до цього відношення не мають. Ярославе, в таких справах довіряти потрібно фактам і документам, а не виходити із принципу "хто кого перекричить - той і правий". А саме по такому принципу була проведена планово-бюджетна комісія, на якій Ви мали щастя побувать.

 Та й, взагалі, питання не в чоловічому наборі чи в "Кока-Колі". Питання у тому що селищний голова повинен розуміти що він не є односібним розпорядником громадських коштів і витрачати їх куди йому заманеться. І селищна рада - це не приватний бізнес. І перед тим як піти у магазин і записаться на селищну раду селищний голова повинен тричі подумати що бюджет - це кошти ГРОМАДИ, а не додаткова кишеня для забезпечення власних потреб. А з чоловічого набору чи "Кока-коли" лише все починається.


17.12.2015 16:08
22. Шах Джаніта +3

коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 07.12.2015 19:57
  • Перегляди: 1112
  • Коментарі: 22

Теги