0

Коментарі

17.11.2016 20:48
1. Романенко Ярослав +1

В ході обговорення про публікацію актів / рішень та інших документів роботи депутатів, пролунало від кількох осіб, що "ми купили камеру щоб люди дивились сесії".  Я чесно кажучи "випав", на скільки видно з опитування  взагалі ніхто про це і не думає і це є правильно. Камера та все інше (тут можна ознайомитись) куплено на кошти всіх хто підтримує мою роботу та 5000 грн які депутати виділили з податків ГРОМАДИ, тому я вважаю, що мені допомогли (тому як камера коштує більше аніж 5000 грн) депутати коштами платників податків купити обладнання аби я на своїх добровільніх засадах мав змогу знімати та публікувати матеріали які цікаві громаді селища. Я аж ніяк не наймався знімати сесії і будь як працювати на селищну раду. В мене взагалі купа думок і висновків після цих фраз, але писати їх тут не буду. 

Це ще раз підтверджує, що люди які повязані з владою мають викривлене розуміння ситуацій.

вони купили на ваші гроші 


19.11.2016 13:40
Аватар 2. Кривошея Олег 0

Так, підхід деяких депутатів та селищного голови і секретаря до питання висвітлення діяльності влади вражає. Ну не бажають вони працювати прозоро - і все тут. Що це? - "принципова позиція" чи дійсно є що приховувати - питання відкрите. Після подій минулого року я, все-таки, надіявся що селищний голова зробить деякі висновки. Але все повертається на "круги своя". Хочеться задати ще раз одне питання: "Чому інші села вважають за потрібне це робити - а Вільшана - ні?".

  Стосовно позиції - "Ми камеру купили - нехай дивляться", хочеться сказати  представникам влади - не ви її купили, а придбала іі громада за свої кошти. І ,Ярослав правий, вам давно потрібно міняти викривлене розуміння цієї ситуації. І ще раз хочу пояснити селищному голові та секретарю, чому ж , все-таки, потрібно оприлюднювати усі проекти рішень та самі рішення селищної ради. Насамперед, тому що це передбачено законодавством, а саме ЗУ "Про доступ до публічної інформації". По-друге, ми всі памʼятаємо про ситуацію, яка склалася  при формуванні складу виконавчого комітету селищної ради, коли секретатем селищної ради за безпосередньої участі гр. Дрея та Ярового було скоєно службовий злочин, а саме, службовий підлог та підроблення документів. Усю цю ситуацію я висвітлював в одній із своїх статей. Так от, для того щоб унеможливити такі ситуації у майбутньому, потрібно висвітлювати ці рішення. І щоб нашим можновладцям не кортіло обманювати власних виборців. А це ,як я бачу, у нашого голови та секретаря починає заходити у звичку. І кожен житель селища має гарантоване законодавством право ознайомитися з будь-яким рішенням чи регуляторним актом селищної ради. Тим більше що Ярослав пропонує свою допомогу. Навіть прийняти цю допомогу чомусь селищна рада не бажає.....


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 17.11.2016 20:40
  • Перегляди: 597
  • Коментарі: 2

Теги