У Вільшані відбудуться перевибори.

Для ознайомлення з відповідною постановою ЦВК перейдіть за посиланням, наведеним нижче.  https://drive.google.com/file/d/0Bzew694Yr37xS1hXVkdVV3Z2cWc/view?usp=sharing .

+2

Коментарі

13.12.2015 21:22
1. Tereshchenko Liliya -1
Повторні місцеві вибори проводяться тими ж виборчими комісіями, по тих же виборчих округах, виборчих дільницях, за тими ж списками. На повторних місцевих виборах не можуть балотуватися громадяни, щодо яких було скасовано рішення про їх реєстрацію як кандидатів, а також особи, які вчинили дії, внаслідок яких місцеві вибори або повторне голосування були визнані недійсними, та в інших випадках, передбачених законом. Співчуваю фанатам Володимира Михайловича. Печалька

13.12.2015 22:29
2. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #1 +2

Можна посилання на закон/статтю?  Дякую 


14.12.2015 10:25
3. Tereshchenko Liliya +1

Oops! Так було написано в попередньому законі розділ ХІ, ст. 82. В новому ЗУ "Про місцеві вибори"розділ ХІ, трохи по іншому:

Стаття 91. Проведення повторних місцевих виборів депутатів (депутата), сільських, селищних, міських голів, старост

1. Рішення про призначення повторних виборів депутатів (депутата) у відповідному багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі приймається територіальною виборчою комісією не пізніш як у десятиденний строк з дня прийняття рішення про визнання відповідних виборів депутатів у цьому виборчому окрузі такими, що не відбулися, чи в разі визнання особи такою, яка відмовилася від депутатського мандата у відповідному одномандатному виборчому окрузі.

Рішення про призначення повторних виборів сільського, селищного, міського голови, старости приймається територіальною виборчою комісією не пізніш як у десятиденний строк з дня прийняття рішення про визнання відповідних виборів такими, що не відбулися, чи в разі визнання особи такою, яка відмовилася від посади відповідно сільського, селищного, міського голови, старости.

2. Повторні місцеві вибори проводяться по тих самих виборчих округах, виборчих дільницях у порядку та строки, визначені цим Законом.

 

 


14.12.2015 10:42
4. Tereshchenko Liliya 0
У Постанові ЦВК сказано :зобов"язати ТВК розглянути питання щодо визнання Ярового В.М. таким, що відмовився від посади Вільшанського селищного голови і призначити повторні вибори. Тут питання: якщо голова відмовився від посади, то навіщо знову подавати свою кандидатуру?

14.12.2015 10:48
5. Tereshchenko Liliya +1
А ще я знайшла таке роз"яснення: " Порядок висування та реєстрації кандидатів для повторних виборів нічим не відрізняється від аналогічної процедури для чергових виборів. І обмеження ті ж самі, визначені ч.2 ст.9 Закону України "Про місцеві вибори": Депутатом, сільським, селищним, міським головою, старостою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку. Особи, які брали участь у чергових виборах 25 жовтня 2015 року, мають повне право балотуватися і на всіх інших типах виборів, зокрема, і повторних." А також мабуть мають право балотуватися і нові кандидати (які не брали участь у виборах 25 жовтня).

14.12.2015 18:04
6. Шах Джаніта -2

На додаток до всього вище сказаного хочу зазначити, що наразі немає перешкод для подачі Яровим В.М. своєї кандидатури на повторні вибори селищного голови.


14.12.2015 18:37
Аватар 7. Іваненко Оля +1

Якщо правильно читати закон то Яровий не має права балотуватися, читайте правильно закони!!!


14.12.2015 22:58
8. Шах Джаніта  » відповідь до коментаря #7 +1

"...Депутатом, сільським, селищним, міським головою, старостою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.
Особи, які брали участь у чергових виборах 25 жовтня 2015 року, мають повне право балотуватися і на всіх інших типах виборів, зокрема, і повторних..."

...

Про що ми з вами ще говоримо?

І взагалі, може, для Вільшани відкриються якісь нові кандидатури, політика у нас не так вже й передбачувана :)


15.12.2015 12:04
Аватар 9. Молочко Олена +3

Хотілося б почути коментарі наших знатоків ЗАКОНУ на таке рішення ЦВК

2. Визнати протиправною бездіяльність Вільшанської селищної виборчої комісії Городищенського району Черкаської області в частині неповідомлення не пізніше дня офіційного оприлюднення результатів виборів селищного голови Ярового В.М., обраного Вільшанським селищним головою, про необхідність подання до виборчої комісії документів для реєстрації селищним головою, передбачених Законом України "Про місцеві вибори" . 

 


15.12.2015 20:19
Аватар 10. Коваленко Оксана  » відповідь до коментаря #9 0

Шановна Людмила Віталіївна! Про бездіяльність протиправну комісії Ви розпитайте у Я.В. Чабана та свого чоловіка, Ярового В.М. Наскільки мені відомо, Володимир Михайлович, не вперше перемагає на виборах і знає що треба робити після перемоги. А тепер можемо говорити про СОВІСТЬ перед людьми і ЗАКОНОМ про який ВИ пишете. Чи, можливо, члени СТВК повинні були надіслати ВІТАЛЬНУ ЛИСТІВКУ?


16.12.2015 14:18
Аватар 11. Коваленко Оксана  » відповідь до коментаря #9 -1

У постанові ЦВК також написано: "Водночас  ЦВК зазначає,  що обраний за результатами виборів Вільшанського селищного голови Яровий В.М. також не виконав вимог ст.89 Закону України та у визначений строк не подав до виборчої комісії передбачених Законом та Роз'ясненням документів для реєстрації його селищним головою." То як про порушення? А порушення при реєстрації? Також члени комісії винні?


15.12.2015 21:13
Аватар 12. З Вiльшани Просто +2

Пiсля викриття деяких фактiв вести себе так зухвало (це на адресу Ярового) - це пiдло . А ще педагог .


16.12.2015 20:20
Аватар 13. Потойбіччя Natasha  » відповідь до коментаря #12 +2

Не знаю, як він зараз себе поводить, бо протягом всіх років на посаді Яровий з повагою і розумінням завжди ставився до жителів села, і не страждав "зірковою хворобою".... Звісно, він не ідеальний, але для села зробив чимало корисного.


16.12.2015 19:41
Аватар 14. Потойбіччя Natasha +2

Оооо, які пристрасті!!!.... і то де??...у селі Вільшані!!! Думаю, що всі розумні люди розуміють, кому вигідно взяти всю владу в селі в свої руки!!!


17.12.2015 01:04
Аватар 15. Коваленко Оксана 0

Колись завжди буває перший раз! А корисне це що: клумба за 14 тисяч чи туалет за 46 тисяч? А можливо "ремонт" вулиць Миру і Жовтневої за 98 тисяч? Уточніть, будь ласка, що саме було корисним і для кого?


17.12.2015 11:06
16. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #15 +2

Досить писати про ці тисяці, зверніться з запитом про витрати, отримайте відповідь, потім надати це на аналіз до компетентних органів щоб оцінили реальну вартість робіт  і опублікувати на огляд жителів, і якщо  буде порушення я разом з усіма буду вимагати покарання для розтратників (не важливо хто це буде, а то мене тут записують у всілякі фракціїї, чесно задовбали, то я був з Гриценком то я був від регіонала то я тепер з Яровим) спроуйте уявити що є люди які дійсно РОБЛЯТЬ ЩОСЬ БЕЗКОШТОВНО ПРОСТО ТАК.

Поки це пусті балачки з області "В лукаморє дуб зільоний" .

 

Обговорення всі тут!

Далі всі коментарі буду видаляти (писати тільки на форумі)


17.12.2015 18:18
Аватар 17. Потойбіччя Natasha  » відповідь до коментаря #15 +1

Знаєте, не в моїй компетентності рахувати кошти, та й взагалі мені байдуже скільки їх витрачено, головне, що клумба прикрашає цетр нашого села, та й туалет має належний вигляд))) А саме корисніше, що було зроблено для жителів села - це ремонт водопроводу і налагодження водопостачання! Це особисто мої враження, якими вирішила поділитись. А ви сприймайте як завгодно....


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 13.12.2015 13:08
  • Перегляди: 600
  • Коментарі: 17

Теги