Шановні односельчани. Зранку відвідали нашого селищного голову. Після довгих та тривалих перемовин вдалося отримати:

  1. По-перше, згоду на проведення громадських зборів по питанню створення ОТГ, які відбудуться у середу, 25 липня 2018 р. у селищному Будинку культури. Так що не будьте байдужими і приходьте. Задайте питання, які будуть стосуватися кожного з Вас.

  2. По-друге, запевнення того, що більшість служб ОТГ залишиться саме у смт. Вільшана. Крім ЦНАПу та економічного відділу для розробки проектів.

  3. По-третє, нарешті вдалося отримати для ознайомлення втаємничений «План організаційних заходів щодо добровільного об´єднання територіальних громад, з яким ми Вас і ознайомлюємо.

 

Про якість цього документу судіть самі. Конкретики у цьому документі не дуже багато, зате вистачає загальних фраз. Тому, ще раз запрошуємо Вас відвідати громадські слухання і задати питання, які в майбутньому зчеплять безпосередньо кожного з Вас. А це і робочі місця, і їх скорочення, адміністративні послуги та безліч інших нагальних питань. І ,хоча, з виконанням обіцянок у нашого голови є великі проблеми, в разі чого кожен з Вас у майбутньому матиме можливість спитати владу про їх виконання. І ,головне, що ми сьогодні зрозуміли: зберегти Вільшану, як повноцінну одиницю, ми зможемо лише всі разом.

+1

Опублікував: Романенко Ярослав

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опубліковано 24.07.2018 09:33
  • Перегляди: 356

Теги