Передвиборча програма  Терещенко Лілії Михайлівни

 

Автобіографія

 Я, Терещенко  Лілія Михайлівна,  народилась  08  серпня 1985 року  в  смт Вільшана Городищенського району Черкаської області.

З 1991 по 2002 рік навчалась в Вільшанській ЗОШ І-ІІ ступенів  та Вільшанській ЗОШ  І-ІІІ ступенів Городищенського району Черкаської області. В серпні  2002 року вступила до Східноєвропейського університету економіки та менеджменту  в м. Черкаси, який закінчила в 2007 році та здобула професію менеджера-економіста. В період навчання та після нього працювала старшим інспектором з навчально-методичної роботи  на Кафедрі менеджменту та маркетингу при університеті.

З  2009 року отримую дохід від використання присадибної ділянки та особистого селянського господарства.

Проживаю  разом з сином , громадянським  чоловіком та бабусею у її будинку.

Мешкаю  за  адресою: смт  Вільшана,  вул.  Петровського, 105. Контактний телефон  0673193493.

Безпартійна. Судимостей  не  маю.    


ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ!

25 жовтня 2015 року ви зробите свій вибір, від якого залежатиме майбутнє нашого селища. Вірю, що ви не помилитеся і нова влада зуміє виконати свої передвиборчі обіцянки, виправдає ваші надії та сподівання! 

Я стала на цей шлях тому, що люблю рідне селище. Тут я народилася, виросла і планую провести своє життя. Я глибоко переконана, що вільшанці заслуговують на краще життя! 

Кожен із попередників теж прагнув добробуту для нашого села, хто в більшій чи в меншій мірі, але не все їм вдалося. Я відчуваю, що зможу подолати ті перешкоди.

Свою діяльність на посаді голови селищної ради я вбачаю у поетапному вирішенні його проблем. А саме:

1.Я розумію, що головний фактор розвитку суспільства – економіка. На посаді селищного голови я максимально сприятиму розвитку  підприємництва.

2.  Наведення порядку в житлово-комунальній сфері.

3. Ремонт доріг.  Одним із першочергових завдань в даній сфері, я вважаю, є не лише щорічний ямковий ремонт центральних  доріг, а й капітальний ремонт (будівництво) вулиць селища , а саме на вул. Петровського, Першотравневій, Вільшанській, Лесі Українки, Жовтневій, Короленка  і т. д. А також будівництво тротуарних доріжок по вул.  Шевченка, вул. Горького та вул. Калабердіна, для безпеки життя та здоров`я жителів селища в період збору урожаю.  Також вважаю за потрібне встановити так звані «лежачі поліцейські» на центральних дорогах селища в найбільш небезпечних її частинах.

4. Приведення  селища в належний санітарний стан:

- облаштування майданчиків для сміттєконтейнерів в усіх частинах селища та ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

- створення зони відпочинку для дорослих та дітей та будівництво дитячого майданчика в центральній частині селища;
- розробка та впровадження комплексної програми з омолодження та розширення зеленого фонду селища у відповідності з архітектурними особливостями;  
- благоустрій зон відпочинку, зокрема відновлення пляжу містечанського ставка;

- відновлення  та  охорона  природних об’єктів  питної  води;

- виділення коштів на утримання доглядачів кладовищ, які будуть закріплені за всіма місцями погребіння в селі.

5. Капітальний ремонт дитячого садка «Ромашка». Це і модернізація кухні, реконструкція опалення, водопостачання та каналізації, заміна вікон та дверей, оновлення дитячих майданчиків на території садочка.

6. У Вільшанській школі І-ІІ ст. та Вільшанській школі І-ІІІ ст. домогтися заміни всіх вікон, що залишилися ще незаміненими. Заміна парканів біля шкіл, які псують вигляд наших навчальних закладів.

7.Розроблення поетапної програми по модернізації приміщення Вільшанської дільничної лікарні.

Також вважаю за потрібне втілювати програму по енергозбереженню у всіх навчальних закладах селища, лікарні та селищній раді. Це і утеплення фасадів приміщень, заміна звичайних ламп розжарювання на світлодіодні (led-лампи). Це дасть змогу значно скоротити витрати на опалення та освітлення приміщень.

8. Турбота про громадські інтереси жителів селища:

- ліквідувати та не допускати заборгованості з виплати зарплати на підприємствах усіх форм власності;

- запровадження громадського контролю за використанням бюджетних коштів; 

- залучення громадськості до розроблення програм розвитку селища; 

-  стимулювання створення та  підтримка діяльності громадських організацій;

- проведення інвентаризації землі, встановлення правильних меж та проведення переоцінки вартості землі.

- стимулювання  праці педагогів та навчання дітей;

9. Турбота про найменш забезпечені верстви населення:
- утворення на місцевому рівні цільового фонду соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення: немічним, інвалідам, багатодітним сім`ям шляхом надання допомоги в частині забезпечення вугіллям, дровами, скрапленим газом; 
- сприяння отримання професійної освіти дітям з малозабезпечених сімей; 
- передбачення  в бюджеті коштів для пільгових категорій населення.

- підтримка  учасників  бойових  дій,  дітей  війни,  інвалідів,  сиріт та  соціально  незахищених  громадян.

10. Підвищення соціально-культурного життя жителів селища,  а саме сприяння розвитку спорту, освіти, культури, медицини, бібліотечної справи в цілому, проведення ремонтів та модернізація приміщень селищного клубу та бібліотеки.

Так, що проблем у селі ще багато, але на мою думку, у співпраці та підтримці громади селища, районної адміністрації, благодійних фондів, депутатів усіх рівнів я зможу добитися виконання  тих цілей і планів, які поліпшать соціальну інфраструктуру та умови життя кожного жителя нашого селища.

Тож, шановні односельчани, прошу Вас не бути байдужими, піти на вибори та підтримати мою кандидатуру на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

                                          

 

    

-1

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 20.10.2015 13:07
  • Перегляди: 244

Теги