Шановні односельчани. До Вас звертається ініціативна група по створенню Вільшанської об`єднаної територіальної громади. Повідомляємо Вас, що на наступному тижні у нашому селищі буде проводитися опитування з питання створення ОТГ. А тому чекайте нас у своїх затишних оселях. У опитувальному листі Вам буде запропоновано два питання. А саме: підтримуєте Ви створення ОТГ з адміністративним центром у Вільшані, чи з адміністративним центром у м. Городище. Або , говорячи простою мовою: Ви за створення Вільшанської громади, чи бажаєте вступити до Городищенської громади. В цих опитувальних листах Ви повинні будете особисто напроти відповідної графи з Вашим вибором поставити слово «Так» і засвідчити цей вибір своїм власним підписом. Цей Ваш вибір ,в якісь мірі, є доленосним для майбутнього нашого селища, а ,відповідно, і для кожного з нас. Тому, прохання до кожного з Вас, ще раз зважити усі «За» і «Проти», і зробити правильний вибір. Тому що це майбутнє Ваше та Ваших дітей. І, саме головне, - не будьте байдужими, тому що це найгірша позиція в даній ситуації.

Опитування буде проводитися селищними депутатами, членами ініціативної групи, громадськими активістами. Велике прохання до всіх Вас з розумінням віднестися до цих людей: вділіть їм дещицю свого вільного часу, запросіть до хати, пригостіть філіжанкою кави ( міцних напоїв не пропонувать) – (Ну це звичайно жарт). Просимо Вас, шановні односельчани, поставитися з повагою та вдячністю до цих людей, адже вони витрачають свій особистий час, виконуючи громадський обов`язок задля нашого майбутнього. Повідомте про це по можливості своїх рідних, близьких, друзів, знайомих, колег по роботі.

Для чого проводиться дане опитування? По-перше, для того щоб громада сама ще раз переконалася у власному волевиявленні. По-друге, для того, щоб громада ще раз вказала на свою волю місцевій владі і нагадала що виконання цієї волі є прямим її обов`язком. По-третє, щоб в черговий раз дати зрозуміти нашій районній владі, що Вільшана не та громада, якій можна диктувати свою волю «зверху» і «заганяти в стійло». По-четверте, подібні опитування будуть проводитися і в навколишніх селах, і ,напевне, перед тим як робити такий вибір, люди повинні дізнатися про результати волевиявлення самих Вільшанців.

Ми бажаємо зробити Вам правильний вибір, тому що результат залежить від кожного з нас. І це не той випадок, коли можна сказати « Що захочуть – те і зроблять». На цей раз майбутнє залежить від кожного з нас. І для того щоб успішно завершити цей процес, членом ініціативної групи повинен стати кожен житель нашого селища. Нещодавно від одного з жителів нашого селища пролунала інформація про те, що ніби то ініціативна група, робить все це задля того щоб «прибрати» до рук владу і в подальшому «віджати» чийсь бізнес. Повірте, на сьогодні, всі члени цієї групи крім проблем і тиску «зверху» нічого з цього не мають. І найкращим захистом від подібних утисків та нападок для нас буде Ваш правильний вибір. А тому, ще раз звертаємося до Вас, шановні ВІЛЬШАНЦІ, не будьте байдужими і зробіть свій вибір на користь МАЙБУТНЬОГО !!!

 

+1

Автор: Ініціативна група

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 19.02.2017 20:53
  • Перегляди: 564

Теги