Об`єднання триває.

 

Шановні односельчани. За дорученням ініціативної групи хочу ознайомити Вас з новинами по процесу створення Вільшанської ОТГ. Як Ви пам`ятаєте, Вільшанською селищною радою навколишнім селам були надіслані пропозиції щодо об`єднання в одну територіальну громаду з центром у смт. Вільшана. За цей час відбулося обговорення на сесії Петриківської сільської ради, в якому взяли участь цілий «десант» представників районної влади та м. Городище, і представники нашого селища, а саме члени ініціативної групи Тимошенко Л.Ф. та Гріненко Л.В. Депутати с. Петрики та Сегединці, вислухавши думки обох сторін з цього приводу, прийняли рішення про проведення опитування серед місцевих жителів, і вже після цього прийняти кінцеве рішення. Позиція, на нашу думку, цілком правильна та слушна. Тому що саме люди повинні вирішувати власну долю. Також, була створена ініціативна група, подібна нашій, яка також на громадських засадах займається цими питаннями. І ,власне, опитування, вже розпочалося. Хочеться лише побажати нашим сусідам зробити правильний вибір і стати рівноправними дружніми партнерами для нас, Вільшанців.

Сьогодні відбулися громадські слухання у ще одних наших сусідів, с. Вербівка. До честі вербівчан, хочу відмітити що їхній красивий та ошатний Будинок культури був заповнений більше як на 2/3. На засіданні було озвучено три пропозиції щодо об`єднання – це смт. Вільшана, с. Вязівок та м. Городище. На цьому засіданні вербівчани заслухали міського голову м. Городище Мірошника В.П., селищного голову смт. Вільшана Ярового В.М. та представників районної влади. Після цього обговорення, зборами було прийнято рішення про проведення опитування серед місцевих мешканців з приводу цього питання.

Вербівчанам теж хочеться побажати лише правильного вибору. А правильний вибір – це Вільшанська об`єднана територіальна громада. Користуючись моментом, і знаючи, що наш сайт читають не лише у Вільшані, хочемо звернутися і до ПЕТРИЧАН, і до ВЕРБІВЧАН, і до ЖУРАВЧАН, і до ТОВСТЯН, і до ВОРОНІВЧАН. Шановні ЗЕМЛЯКИ , історично так склалося, що ми з вами не просто добрі сусіди. Наші села – це БЛИЗЬКІ РОДИЧІ, які просто приречені бути разом. Нас всіх лякають усілякими негараздами, які прийдять до Вас разом з Вільшаною. Але , повірте нам, ми з усією повагою ставимся до кожного жителя Ваших сіл. І хто б не був при владі, ми ,Вільшанська громада, не керівники – а прості Вільшанці, не дозволимо нікому щоб жодне з Ваших сіл, жоден місцевий мешканець не відчував себе у чомусь обділеним.

Зеленодібрівська сільська рада прийняла рішення відмовити у об`єднанні усім. Тобто, зеленяни вирішили бути самостійними. Так, дійсно, законодавство передбачає таку можливість. Хоча це тягне за собою суттєве скорочення бюджетних надходжень і вижити у таких умовах, на нашу думку, буде дуже складно. Але це їхній вибір, який просто потрібно поважати і залишається лише побажати їм успіху.

Оскільки в районній пресі процес створення інших ОТГ у межах району по незрозумілій причині не висвітлюється, тому що там ми лише можемо прочитати про переваги Городищенської ОТГ, хочемо повідомити Вас про те що Мліївська ОТГ отримала позитивний висновок про спроможність своєї громади. Не дивлячись на всі запевнення, які нам доводилося чути з усіх сторін, що цю громаду однозначно «заріжуть». Отримання висновку означає що тепер Мліївчанам залишається лише дочекатися дати призначення виборів. З чим їх хочеться просто привітати і побажати успіхів у подальшому розвитку громади. Ну а Нам, Вільшанцям, і далі слідувати їхньому прикладу.

Триває опитування і у нас у Вільшані. До цього опитування долучилася більшість селищних депутатів, які з розумінням виконують свій громадянський обов`язок. Також до цього процесу з власної доброї волі долучаються і громадські активісти, за що хочеться їм подякувати окремо. Але на жаль є й такі депутати , які відверто ігнорують цей процес. Навіть ті, які крім того що є депутатами, являються ще й посадовим особами керівного складу селищної ради, що особливо прикро. Тому що в той час, коли люди гідно ( не за гроші і за посади, а задля майбутнього свого селища) виконують свій громадянський обов`язок, - відверто та цинічно ігнорувати ці процеси, будучи посадовою особою, - це є неповагою до людей. Але ,в будь-якому випадку, від імені усіх Вільшанців, хочеться подякувати усім хто долучився до цих процесів. Тому що ці люди, не дивлячися на зайнятість та особисті справи , жертвують власним часом та й здоров`ям ( ноги мокріють швидко) ,відвідують кожну домівку для того щоб Ви ,шановні Вільшанці, могли висловити свою думку.

Ми й надалі плануємо знайомити Вас, шановні відвідувачі сайту, із новинами по створенню Вільшанської ОТГ.

 

 

P.S. Шановні Вільшанці. Насамкінець хочеться сказати декілька слів «не по темі». Тому що, хоча й процес створення ОТГ є найбільш важливим питанням на сьогодні, але не потрібно забувати і про наші поточні справи.

По-перше, попри всі обіцянки та запевнення нашого голови,офіційний сайт Вільшанської селищної ради досі пустує і громадськість не має змоги ознайомитися із жодним із офіційних документів, включаючи документи по ОТГ. Володимир Михайлович відсутність виконання своїх обіцянок пояснює «великою зайнятістю» своєю та селищного секретаря. Але , він , як вчитель інформатики, не гірше від будь-якого «продвинутого юзера», знає скільки часу займає набрати комбінацію клавіш Ctrl+C та Ctrl+V. Раптом 10 хв, це з перекурами.

По – друге, Ви, шановні читачі, мабуть, пам`ятаєте наше з Ярославом фото та відповідний матеріал з кладовища з першої дільниці. Так от, як же зреагувала наша влада на цей матеріал? Спочатку нас зробили винними перед людиною , що відповідала за це кладовище. Потім ця посада взагалі була скорочена. Якщо Володимир Михайлович у цьому вбачав вирішення цієї проблеми - то ми прагнули не цього. Ми хотіли щоб це дерево просто було прибране. Адже, відповідні ресурси в селищній раді є, як матеріальні так і людські. Але тут ми знову зустрілися з «принциповою позицією» нашого голови. Тобто, написали про публікацію документів – значить їх там не буде ніколи, сфотографували дерево – воно буде лежати там , поки не струхлявіє. Я так розумію, таким чином Володимир Михайлович хоче висловити свою до нас зневагу. Але це зневага не до нас – а до свої виборців...

І ще одне. Мабуть, усі хто переїжджав місток по вул. Жовтневій звертав увагу на аварійний стан цього містка. Але у зв`язку з приходом довгожданної весни цей стан починає переходити з аварійного у катастрофічний. І люди ризикують залишитися відрізаними від «великої землі». Наша влада повинна звернути увагу на цей об`єкт і не відбуватися лише табличкою «Аварійний міст» та пустими обіцянками. А реально щось починати робити, тим більше що спочатку року такі кошти в бюджеті були. А то цей міст дуже ризикує повторити долю дороги по тій же багатостраждальній вул. Жовтневій, яка так і залишилася зробленою лише на папері. А людям потрібно їздити по дорозі...

+2

Автор: Кривошея Олег

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 25.02.2017 11:06
  • Перегляди: 666

Теги