Об'єднані територіальні громади.  Результати, виклики, перспективи.

Питання ОТГ "горить" для вільшанців і наших сусідів, тому я зібрав невеличку підбірку матеріалів.

Всіх, кого цікавить питання ОТГ (об'єднані територіальні громади), прошу ознайомитись  та розповсюдити серед своїх знайомих.


Вашій увазі пропонується аналітичний звіт, в якому досліджено й узагальнено ставлення ключових учасників процесу децентралізації до основних здобутків, перспектив і викликів цієї реформи.

Ось цитата зі звіту:

Перш за все, цьому процесу заважає спротив з боку різних зацікавлених сторін. У цьому контексті найчастіше згадували сільських і селищних голів, дехто з яких протидіє об’єднанню, не бажаючи ризикувати своєю посадою. Ситуацію ускладнює й те, що до наступних чергових місцевих виборів лишилось майже чотири роки, тому така тенденція може зберігатись іще тривалий час. На думку експертів, відчувається спротив і з боку районної влади – районних рад і РДА, які побоюються втратити ресурси та повноваження, а то й посади в разі укрупнення районів чи ліквідації РДА. Самі ж представники РДА переважно заперечували, що стоять на перешкоді процесу об’єднання, однак подекуди звинувачували в цьому депутатів районних рад... цікаво? читайте все 

 Звіт по децентралізації за 2016


А також додаю методичку що і як потрібно робити (для розуміння обсягу роботи).

Методичка для громади


А ще інтернет-ресурс, на якому  кожем зможе знайти відповіді на свої питання (і відео лекцій), процес ОТГ по всій країні, новини.

Прес-центр ініціативи "Децентралізація влади"

 

 

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 28.01.2017 19:53
  • Перегляди: 510

Теги