Так-таки прозоро ?

Шановні односельчани, нещодавно, в одній з приватних розмов, один із жителів с. Журавка повідомив мені один цікавий факт: виявляється, тепер кожен житель с.Журавка ,незалежно від посади чи соціального статусу ,може ознайомитися з будь-яким рішенням сільської ради, скориставшись послугами всесвітньої мережі. Спочатку , скажу відверто, я дещо скептично сприйняв дану інформацію, так як вважав що с.Журавка , ні в якому разі не хочу образити це село - там проживають чудові і мудрі люди, не може бути "продвинітушим" у царині процесів демократизації ніж смт.Вільшана. Але, при нагоді, вирішив перевірити дану інформацію.

І яким же було моє здивування, коли, дійсно, на сайті районної ради я побачив портал Городищенського району , з яким кожен з Вас може ознайомитися за даною ссилкою http://gor-vlada.gov.ua/. На цьому порталі викладено рішення сесій багаьтох селищних рад нашого району. Наприклад, на це "спромоглися" такі села "Вільшанського куща", як Вербівка, Журавка, Воронівка. Ніяк, чомусь, не може спромогтися на цей "героїчний вчинок" лише Вільшанська селищна рада. Чому? - Це питанння вже довгий період залишається відкритим. Можливо, не вистачає технічних можливостей та навичок? - Так Ярослав і на останній сесії пропонував свої послуги у цій області. А ,можливо, просто немає зацікавленості ,і є що приховувати? Я неодноразово писав про це і на шпальтах цього сайту, і подавав офіційні запити та звернення до нашого селищного голови з вимогою дотримуватися ЗУ "Про доступ до публічної інформації". На що отримував відповідь, що у Вільшанській селищній раді всі процеси відбуваються згідно Конституції України. Але чому ж тоді одних Конституція зобовʼязує оприлюднювати офіційні документи, а нашого селищного голову - ні? Можливо, вони читають різні Конституції? Але у мене, особисто, складається враження що "менеджмент" нашої селищної ради вже давно живе і править по своїм, тільки їм відомим законам, встановивиши у селі свій "Прожектор перебудови". І дозволяють пересічним людям бачити тільки ті процеси, на які вони вважають за потрібне направити промінь цього "Прожектора". Все інше - зась. "В темну".

Я не знаю, чи відвідує сторінки цього сайту керівництво селищної ради, але дуже сподіваюсь, що протягом найближчого часу ми всі зможемо побачити на Порталі Городищенського району всю належну законодавством інформацію, надану Вільшанською радою. І все-таки , Вільшана займе своє належне місце серед таких сіл як Вербівка, Журавка, Воронівка, де влада поважає своїх виборців і не боїться говорити їм правду у вічі.


 

З повагою: Кривошея О.М.                         

0

Автор: Кривошея Олег

Коментарі

14.11.2016 10:25
1. Романенко Ярослав 0

Поки пустує місце


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 08.11.2016 20:44
  • Перегляди: 635
  • Коментарі: 1

Теги