Прийшов час діяти

 

Шановні односельчани. Сьогодні звертаюся до Вас від імені та за дорученням ініціативної групи по добровільному об`єднанню територіальних громад. Зі складом цієї групи Ви можете ознайомитися згідно із поданими документами на шпальтах даного сайту. Відразу хочу запропонувати всім Вам активно долучатися до роботи даної групи, незалежно від віку, статі чи соціального статусу. Тому що завершити почате ці сім чоловік самі не в змозі, зробити це ми зможемо тільки всі разом, і майбутнє нашого селища залежить від кожного з Вас. Минулий рік «подарував» нам багато подій, через які у нашому селищі виникло багато суперечок та розбіжностей. Але сьогоднішній день вимагає від усіх нас об`єднатися заради досягнення поставленої мети. Це створення Вільшанської об`єднаної територіальної громади.

Перші збори по цьому питанню у смт. Вільшана відбулися ще у квітні минулого року. На цих зборах, які мали інформативний характер, були присутні жителі нашого селища, представники навколишніх сіл та районної влади, Сергій Петрович Головатий, за чийого сприяння на цих зборах був присутній Ганущак Юрій Іванович, який є «батьком» децентралізаційних реформ . На цих зборах можна було почути різні думки з цього приводу. Жителі Вільшани підтримували ці процеси. Відчувалося, що навколишні села ще не зовсім були готові до об`єднавчих процесів. Пам`ятаєте Ви і виступ пана Ганущака, який доводив усім нам, що Вільшанська ОТГ є спроможною і обіцяв всіляку свою підтримку та допомогу. Але час йде, і ,на сьогодні, вже представники навколишніх сіл спонукають нас, Вільшанців, до активних дій у цьому напрямку.

На минулому тижні ми були запрошені на зібрання жителів с. Мліїв, яке було присвячене створенню Мліївської ОТГ. У Мліївчан цей процес, який тривав більше двох років, вийшов на фінішну пряму. І , дай їм Бог, на квітень місяць вони вийдуть уже на останній етап створення ОТГ – на вибори. Думка Мліївчан на цих зборах з приводу створення Мліївської ОТГ була одностайною. З 68 присутніх – 67 проголосували «За» створення ОТГ, і лише одна людина утрималася. Потрібно уточнити, що це були збори представників, тобто кожен із голосуючих представляв певну кількість жителів свого села. Мали за честь ми на цьому зібранні почути і виступ голови Городищенської районної ради Панчишина М.В., в якому він не оминув нас, представників Вільшани, та наше селище в цілому. Особливо, мене особисто, вразила теза про те що він говорив, і буде говорити, що Вільшана намагається вирішити свої проблеми за рахунок інших сіл. Я ,взагалі, не зовсім розумію, що районний очільник мав на увазі, але ці слова змусили багато над чим задуматися. З такою самою впевненістю ті ж самі слова можна віднести і до створення Городищенської ОТГ. І мені дуже хочеться щоб ми всім довели що це не так.

І ще одне. На тому ж зібранні ми почули інформацію про те, що Городищенською міською радою будуть надіслані пропозиції до всіх сіл район з пропозицією створення Городищенської ОТГ. Тобто, всі села, включаючи вже і Вільшану, стають перед вибором. Або, використовуючи спортивну термінологію, можна сказати що почалася «гра на випередження».

З огляду на всі ці події, була створена ініціативна група по добровільному об`єднанню територіальних громад, яка офіційно була зареєстрована 30,01,2017. У той же день, ми звернулися до селищного голови із заявою про проведення громадського обговорення по цьому питанню, на яке ми запрошуємо Вас усіх прийти 04.02.2017 у суботу до селищного Будинку культури о 12 год дня.

Для чого потрібні ці збори?. Ну, по-перше, ми хочемо знати Вашу думку з приводу цього питання. А тому, запрошуємо не лише прибічників об`єднання, а й його противників. Ми хочемо щоб ми всі, Вільшанці, розуміли, що ми несемо спільну відповідальність за проходження цих процесів у майбутньому. Тому , нам , спочатку потрібно знати чи варто все це розпочинати взагалі. По-друге, в разі підтримки Вами цих процесів, ми повинні проголосувати певні процедурні питання. Це робиться для того, щоб процес об`єднання проходив у правовому полі. Тому що, для всіх нас це справа нова, і важливою є кожна деталь, кожен документ, кожен крок. По-третє, саме з порядком проходження усіх цих процесів ми і збираємося Вас ознайомити. Також на це зібрання будуть запрошені представники навколишніх сіл, для того щоб вони мали змогу почути нашу думку, та по можливості висловити свою.

А тому , шановні Вільшанці, ми ще раз звертаємося до Вас з величезним проханням не бути байдужими. І не дивлячись на зимовий холод прийти 4 лютого, у суботу до селищного Будинку культури для того що висловити свою думку з приводу створення Вільшанської об`єднаної територіальної громади. Повідомте ,будь-ласка, своїх сусідів, близьких, рідних, знайомих, колег по роботі. Головне – не будьте байдужими і задумайтеся- де і як Ви будете жити завтра.

 

ЧАСУ У НАС ВЖЕ НЕМАЄ.

+1

Автор: Кривошея О.М.

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 30.01.2017 21:26
  • Перегляди: 476

Теги