Продаєте вишні чи коси ?

Ми проживаємо в красивому чистому селищі, завдяки нашим підприємцям, жителям (не всім), місцевій владі, але!

Давно спостерігаю як у нас працює система оголошень по селищі, це просто знущання! Я не перебільшую, пройдітьcя від дому до центру чи куди небудь і подивіться на всі стовпи / стіни і впевнений що через 1 буде наклеєно якесь оголошення чи то про вишні чи то про коси чи ще щось. 

Щоб не бути багатослівним ось кілька фото:

Як на мене це засмічує селище, мене верне від цих оголошень, їх не прибирають коли вже не актуальний цей папір, а який прекрасний скотч якого не шкодують і обмотують по 4 витки, потім його не легко прибрати. Для цього здається є дошка оголошень на якій має бути розміщенна подібна інформація і люди знають куди йти за порцією новин.

Пропоную кожному хто бачить такі "творчі пориви"  - обривати і в смітник!

Якщо під цим текстом буде реакція читачів, принаймі 10, то вважатиму що це турбує не тільки мене і обіцяю звернутись до селищної ради / голови з проханням врегулювати це питання, можливо поставити на сесії питання щодо встановлення додаткових дошок оголошень в різних кутках селища чи навіть стягнення штрафів з таких відчайдушних продавців та покупців (знайти авторів не так і складно, на оголошеннях є номери телефонів) за їх гіпердмедійну рекламу.

+1

Коментарі

25.06.2016 13:43
1. Українка Я 0

Підтримую на всі 100%))) Дошок оголошень ще,ще і ще!!!)))


25.06.2016 14:22
Аватар 2.  antonpronenko 0

А хіба це взагалі законно? чи не притягують до адміністравтивної відповідальності таких поклейщиків?


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 24.06.2016 21:01
  • Перегляди: 327
  • Коментарі: 2

Теги