Ось вам, тримайте!

Проглядаючи стрічки новин, натрапив на дуже цікаву статтю. Цитата:

6 листопада Високопреосвященніший Митрополит Черкаський і Канівський Софроній освятив другий пам'ятник святому мученику Даниїлу Мліївському. Перший, як інформував раніше наш портал, було встановлено безпосередньо в його рідному селі Мліїв на початку серпня. Сьогоднішня подія фактично завершила цьогорічне святкування великого подвигу віри церковного старости, який прийняв страждання і смерть від рук уніатів, які щосили намагалися викоренити святе Православ'я у серцях і душах українського народу.

Спочатку не звернув увагу, але далі по тексту:

У своєму слові під час урочистої церемонії освячення пам'ятника Владика Софроній не приховуав свого болю за жителів сусіднього села Вільшана, де святий Даниїл Кушнір 250 років тому прийняв мученицьку смерть і де нині мав бути встановлений цей величний монумент, який зображає мученика таким, як його стратили кати – прив'язаним до дерева, з обпеченими руками, у вогняному полум'ї. Одначе люди виступили проти цього увічнення пам'яті святого земляка-українця у своєму селі на догоду політичним амбіціям.

– Хай святий Даниїл простить вільшанцям їх амбіції, – сказав Владика Софроній, схиляючись на коліна перед монументом. – Разом з тим я прошу Бога, щоби Він не «віддячив» їм за цю немилість, за цю неповагу до людини, яка, охоплена полум'ям, закликала їх не зраджувати святе Православ'я.... 

Ви розумієте? Пам'ятник, який громада вирішила поставити на території УПЦ КП, поставили в Городищі та ще й сказали, що ми (вільшанці) немилі та не поважаємо історичну постать? 

 

На підтвердження брехні УПЦ МП надаю посилання:

  1. Оригінал статті: Офіційний сайт Черкаської Єпархії УПЦ
  2. Відео зібрання на якому ухвалили рішення про встановлення памятника 
  3. Протокол зібрання з відео вище
  4. Підвердження легітимності протоколу і те що громада за встановлення читаємо відповідь від районної влади один, два

Думайте, люди, з ким ми проживаємо по сусідству! І потім не дивуйтесь на реакцію людей, що розуміють з якої сторони ворог-перевертень!

Цікаво чим це їм не сподоблось місце під пам'ятник (сарказм)

Чи може я чогось не розумію в цьому житті. 

+2

Коментарі

15.11.2016 15:52
Аватар 1. Кривошея Олег +2

Вихідними був у м.Городище і своїми очима захотів побачити де ж встановлено цей памятник? І коли побачив , мені просто стало  цікаво, якщо місце встановлення памятника було настільки важливим для ініціаторів, - то чому ж у м.Городище його було встановлено не в центрі міста, у міському парку культури та дозвілля, як  це наполегливо хотіли зробитиу Вільшані, - а ,все-таки, на території храму. У чому ж різниця?


17.11.2016 20:59
2. Романенко Ярослав 0

Розумно було б вимагати пояснень тавибачень від представників р-н влади та попів, на підставі чого вони вирішили, що Вільшанці відмовились та чому нас "ображають" в статі та інших матеріалах що друкуються. Знущання просто!  


18.11.2016 08:33
Аватар 3. Кривошея Олег 0

...  І жодної реакції нашої місцевої влади. Ображають же не їх, а простих людей. А й ,навіть, - навпаки...


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 08.11.2016 00:18
  • Перегляди: 528
  • Коментарі: 3

Теги