А ВЛАДА ХТО?

Більшість має за собою влада, але не право;

меншість завжди має за собою право.
   Генрік Ібсен

 

Шановні односельчани. Сьогодні на прохання наших земляків з м. Городище та за велінням своєї совісті ( а вона в нас все-таки є) ми публікуємо звернення громадських активістів та організацій Городищини до Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України з приводу деяких аспектів діяльності представників владних структур Городищенського району. І ,оскільки, публікація подібного матеріалу навряд чи можлива на сторінках «Вісника Городищини», запрошуємо Вас ознайомитися з ним на шпальтах даного сайту. Є , також, цікава стаття з цього приводу на Фейсбуці. На жаль перепостити її поки що не вдається, але Ви можете з нею ознайомитися за посиланням https://www.facebook.com/svetlana.vorotylo/posts/1411177765656111. (А там ну дуже цікаво).

А тепер, ознайомтеся, будь-ласка, з цим докуменом.

 

Тепер, з Вашого дозволу, дозволю собі декілька коментарів. Звичайно, підтвердити чи спростувати дані факти повинні відповідні державні органи. І тільки суд у правовій державі може визнати вину або невинність людини. Хоча особисто я , з огляду на те що спостерігаю вже декілька років у Вільшані, чомусь схильний довіряти цим фактам. А ще тому, що у будь-якій цивілізованій країні Європи, куди ми так хочемо потрапити, у подібній ситуації чиновник сам би ініціював таке розслідування і на час розслідування пішов би із займаної посади. Але це в разі своїє невинності та наявності порядності. І це не у нас в країні. І найприкріше те, що усі ці факти швидше з все і доводити ніхто не збирається. Хоч я дуже хочу помилятися. Свого часу, коли ми вимагали розслідування по Вільшані, один, всім нам відомий очільник районної ради, сказав що такі «скелети в шафі» є у кожному селі. Так є, - і в місті, і в районі, і в області. Тільки що ми ознайомилися ще з одним подібним скелетом. І , наскільки я розумію, всім причетним до подібних оборудок від подібних скелетів попадає по кісточці. Ми багато чуємо про системність влади. Системність змін, системність взаємовідносин, системність публічності. Натомість спостерігаємо за нашою владою і бачимо системність корупції, системність шахрайства, системність брехні. А потім ми бачимо як валиться лікарня. Дізнаємося що у нас немає чим фінансувати наше відділення селищної лікарні. Їдемо до райцентру і втрапивши в чергову яму, згадуємо всі нецензурні слова зі свого лексикону. Одного разу, по дорозі до с. Шевченкове, я зловив себе на думці що покажчик «Звенигородський р-н» можна було б і не ставити. Межа району відразу відчувається по дорозі. Те ж саме і зі сторони Журавки. Гріх було б сказати що дороги там в ідеальному стані, але різняться суттєво. Чому?

Під час весняних зборів по об´єднанню, які проходили в навколишніх селах району, нам неодноразово доводилося чути як голову адміністрацію, так і голову районної ради, з чиїх уст ми чули дуже багато критики та звинувачень на адресу даного сайту. І про те що в інтернеті подібним займаються ті , кому немає чим зайнятися. І про відсутність у нс порядності. І про те що він не вважає за потрібне відповідати на те що пишуть. Але на цей раз звинувчення відкриті і прозорі. Так, візьміть, їх і спростуйте. Опублікуйте ці документи. Викладіть власну позицію. Поясніть звичайним людям, а саме вони найняли Вас на роботу, чому ж ,врешті-решт, так сталося. І всі люди, і я самий перший, порадіємо за те що у нас в Городищенському районі влада заслуговує на повагу...

Оскільки не всі користувачі сайту є поціновувачами Фейсбуку з дозволу автора передруковємо статтю, що вийшла на цьому ресурсі 10 вересня:

 

0

Автор: Фідель, Ярослав

Коментарі

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 13.09.2017 21:07
  • Перегляди: 1048
  • Коментарі: 1

Теги