Уважно слухали думки районної влади стосовно ОТГ?

Мав розмову після слухань. Основною проблемою створення "не однієї Городищенської громади", я зрозумів, що є "одночасність". Якщо створити громади разом, то всі у виграші; а якщо хтось перший, то останній програє, трішки, фінансами :) 

Це коротко, розмова була б довшою, якби не поспішали районні можновладці по справам. 

 

Звертаюсь до молодих спеціалістів.

Я знаю, що багато вільшанців є юристами, економістами, будівельниками. Зараз Батьківщина потребує вашої  професійної підтримки у вивченні питання ОТГ (розрахунки спроможності, плани по розвитку).

Тільки разом можна щось зробити! 

Час "хата скраю" минув. 

0

Коментарі

05.01.2017 22:39
1. Романенко Ярослав 0

З одного аналітичного звіту про ОТГ де описано проблеми створення останніх:

процесу заважає спротив з боку різних зацікавлених сторін. У цьому кон- тексті найчастіше згадували сільських і селищ- них голів, дехто з яких протидіє об’єднанню, не бажаючи ризикувати своєю посадою. Ситу- ацію ускладнює й те, що до наступних черго- вих місцевих виборів лишилось майже чотири роки, тому така тенденція може зберігатись іще тривалий час. На думку експертів, відчуваєть- ся спротив і з боку районної влади – районних рад і РДА, які побоюються втратити ресурси та повноваження, а то й посади в разі укрупнення районів чи ліквідації РДА. Самі ж представники РДА переважно заперечували, що стоять на пе- решкоді процесу об’єднання, однак подекуди звинувачували в цьому депутатів районних рад.

Найближчим часом постараюсь зробити підбірку з матеріалів по питанню ОТГ


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 25.12.2016 14:13
  • Перегляди: 378
  • Коментарі: 1

Теги