Зібрання з остаточним голосуванням по питанні встановлення пам'ятника Данилу Кушніру

Не піддавайтесь маніпуляціям та підкупам. Прийдіть і скажіть своє слово владним особам, що народ це влада і буде так, як громада проголосує.

Від рішення громади залежить скільки ще нам будуть диктувати як жити і що робити.

Час змінювати систему в нашій країні.

 

Неділя, 2 жовтня , 15:00, БК

+3

Коментарі

25.09.2016 19:43
Аватар 1. Кривошея Олег +4

А я  не розумію - а чому це питання не закрите ? Були збори громади - я теж особисто вносив свою пропозицію з цього приводу. Але люди підтримали іншу думку. Про це зібрання усі люди були повідомлені і знали заздалегідь - чому люди байдуже віднеслися до цього питання  - це вже інша справа. Я не хочу вдаватисяв релігійні та історичні аспекти цього питання. Кожна  думка , а тим більше віра, має право на життя та на повагу.  І всі-і АТОвці, і ветерани інших військових конфліктів,  і наш голова, і представники районної влади, і представники духовенства в один голос стверджували одне : "Як люди вирішать - так і буде". І ті самі АТОвці говорили про те що якщо громада  вирішить - памятнику бути, тому що ці люди мають повагу до думки кожної людини як ніхто інший. І не вони не чують інших людей, а їх дехто не хоче почути.  Люди вирішили. Що ж змінилося з того часу?  Давайте будемо дивитися "правді у вічі": просто деякі наші можновладці не можуть сприйняти той факт що громада може мати власну думку, яка може йти в розріз з їхніми переконаннями. Ось що є  "наріжним каменем" цієї проблеми.  І всі це прекрасно розуміють - і голова держадміністрації, і АТОвці, і всі інші учасники цих подій. І ні до чого переводити  всю цю історію у релігійну площину та розпалювати конфлікт.  Влада не звикла рахуватися з думкою громади. Хотілося б щоб ініціатори повторного зібрання обгрунтували той момент, чому вони вважають недійсним перше зібрання. У мене одне просте запитання: а якщо завтра громада прийме нове рішення і воно знову не сподобається одній із сторін - що тоді? Якщо вже підходити так – то давайте проведемо місцевий референдум.


26.09.2016 19:53
2. Заболотній Василь  » відповідь до коментаря #1 0

Тому що збори не є одиницею вирішення "питання" в даному випадку ... 

чи то коли в мене "відібрали час" то я маю бути згідний з "негідною " думкою ? 

 


27.09.2016 19:21
Аватар 3. Кривошея Олег +3

А що, чи хто ж тоді є одиницею вирішення «питання» у даному випадку, як не люди які проживають у цьому селі? Може ті хто звикли зі сцен Будинків культури та  високих кабінетів  диктувати нам свої умови? А може всеж таки ми, люди які сидятьу залі, а не на сцені, будемо вирішувати самі, що нам робити  у власному селі. Наші можновладці ніколи не сприймуть того що сказано у нашій Конституції:

Стаття 5 Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо.

Це може й високі слова, але дуже правильні. І єдиний шанс щось поміняти у нашій державі, у нашому селі – це самим зрозуміти цю прописну істину і змусити зрозуміти це людей у високих кабінетах.

Для прикладу дозволю собі невеликий екскурс в історію. У 17 столітті зразком демократичної держави у Європі вважалася, а багатьма істориками вважається й досі,  Запорізька Січ часів Івана Сірка. А на Січі, як відомо з історії, все вирішували саме віче, тобто збори громади. Так давайте ж будемо достойними памяті наших пращурів.


27.09.2016 21:19
4. Заболотній Василь 0

Вибачаюсь з приводу недочитаного попереднього поста ... 

...а "перша демократія"  таки звідки ? ...це відомо мало бути для усіх ...


03.10.2016 12:21
5. Романенко Ярослав +1

Зібрання "на межі", шкода що багато людей не надають цьому питанню значення. Чекайте відео (якщо цікаво) 


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 24.09.2016 19:06
  • Перегляди: 833
  • Коментарі: 5

Теги