Яка доля чекає на Містечанський ставок?

Вільшаною вже давно ходять чутки про те, що деякі люди хочуть орендувати Містечанський ставок. Наскільки це правда, чи ні, ми не збираємося наразі встановлювати напевно. У даній замітці ви дізнаєтесь про одну подію, яка сталася сьогодні в нашому селі. Щодо висновків, то надаємо можливість зробити їх кожному самостійно.

Сьогодні о 10.00 біля Вільшанського обеліску було проведено зібрання ГО «Спілка рибаків-любителів», яке скликав селищний голова Яровий В.М. Причиною було звернення депутата смт Вільшана Римського А.В., в якому піднялося питання щодо жахливого стану Містечанського ставка.

У своєму зверненні Андрій Володимирович не розкривав своє бачення вирішення ситуації. Однак, коли його про це запитали, він запропонував використати кошти по соціальних угодах на покращення стану ставка і його прибережної території.

Соціальні угоди – партнерство між сільськогосподарськими підприємствами і селищною радою.Підприємтсва у вигляді благодійної допомоги надають гроші на розвиток села. Зазначені кошти направляються на будівництво та ремонт дитячих садків, закладів освіти, сільських будинків культури, налагодження освітлень вулиць, ремонту доріг тощо.

Представники ГО «Спілка рибаків-любителів» негативно сприйняли це звернення і взагалі таку діяльність, вбачаючи у цьому крок до передачі Містечанського ставка в оренду. Люди стверджують, що подібними діями вже не один ставок у Городищенському районі таким чином було орендовано.

Однак, після довгих дебатів і міжусобиць на цьому зібранні все ж вдалося дійти до компромісу, і знайти вирішення проблемної ситуації. ГО «Спілка рибаків-любителів» продовжуватиме свою діяльність на Містечанському ставку ще 25 років, але цілком очевидно, що треба змінювати концепцію. Сподіваємося, що покращена організація діяльності ГО «Спілка рибаків-любителів», залучення до цього проекту вільшанської молоді, а також співпраця з Вільшанською селищною радою зуміють покращити стан Містечанського ставка, і зроблять його головною окрасою нашого селища.

+2

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 01.11.2014 19:46
  • Перегляди: 633

Теги