Важливо!

Шановні вільшанці!


4-5 січня 2014 року вільшанським солдатам, які зараз знаходяться на бойових позиціях на Луганщині, буде відправлятися гуманітарна допомога. Ми закликаємо всіх небайдужих до долі наших хлопців і теперішньої ситуації в Україні, залучитися до цієї події! Давайте підтримаємо наших бійців, не тільки словом, а й ділом!


Потрібно:


- вода;

- продукти (основний акцент на фруктах і сухофруктах, бо хлопцям потрібні вітаміни, а одним салом сильний не будеш);

- спідня білизна (труси);

- теплі шкарпетки;

- вологі серветки.


Останні три пункти мають дуже важливе значення, постільки багато вільшанців зараз знаходяться в окопах (бліндажах) у холодних степних полях, і покупатися та попрати білизну, - тобто, зробити елементарне і необхідне, - не мають змоги.


- випічка (зрозуміло, часи зараз складні, і фінанси у багатьох "поют романсы", але, думаю, кожна вільшанська господиня може спекти якийсь десяток пиріжків, чи то печива, чи то якогось торта, що, безумовно, повіє рідною домівкою, і додасть хоч якогось святкового настрою хлопцям, які давно вже не були у Вільшані);


- маск-халати (як ти не крути, і не кидай гнівні косяки на державний апарат, від правди ніде дітись - оснащення армії в основному залежить тільки від нас. Наразі збираємо кошти на маск-халати, які можуть зберегти життя нашим хлопцям. Відомо, що 1 маск-халат ще радянського виробництва коштує бл. 210 грн. Треба, як мінімум - 10 шт.).


Куди приносити допомогу вільшанським бійцям?

Фойє Вільшанського будинку культури, або ж приміщення Вільшанської селищної ради. Мене запевнили, що до 13.00 там чергуватимуть люди.

Якщо у вас не вийде прийти раніше, телефонуйте - +380674548648. Все потрібно зібрати до 4 січня 2014 року включно. 


Не залишайтеся байдужими! Наші хлопці - це наша сила! Давайте зробимо все від нас можливе, щоб вони були забезпечені найнеобхіднішим.

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 01.01.2015 19:18
  • Перегляди: 591

Теги