Подвиги І.Н.Степаненка - приклад для наслідування наступним поколінням.

«З чого починається Батьківщина... 
Для мене, наприклад, з батьківського дому, з села Нехайки, що в Драбівському районі на Черкащині. Село як село – маленький клаптик неозорої нашої Батьківщини. А проніс я його в душі крізь полум’я фронтів, найтяжчих воєнних років…»

 

Саме цими словами, з книги «Полум’яне небо»,  двічі Героя Радянського Союзу Степаненка Івана Никифоровича, розпочала історико-літературна годину «Історичні постаті України» учитель історії Вільшанськіої ЗОШ І-ІІІ ступенів Палажченко Н.В. – «Усе далі й далі відходять грізні роки  Другої світової війни, але  ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. І сьогодні ми відзначаємо 95-річча від дня народження нашого земляка  генерал-майора авіації, двічі Героя Радянського Союзу Степаненка Івана Никифоровича».

-1- -2- -3-

 -4- -5- -6-

   Працівники Вільшанського СЦКД Шах Джаніта та Круць Т.І. здійснили історичний екскурс, який супроводжувався показом презентації про життя та  подвиги  відважного льотчика.

   Бібліотекар школи Підгрушня О.А.  презентувала учням експрес-інформацію  із серії «Історичні постаті України» - «Герой-земляк - Степаненко І.Н.»

 

Матеріал підготували:

Звєрєва Н.І.

Римська Л.В.

Підгрушня О.А.

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 16.04.2015 18:41
  • Перегляди: 367

Теги