Культура у Вільшані.

Сьогодні заглянула в свою робочу папку на ПК, і зі здивуванням визначила, що протягом свого першого робочого року в культурі ми провели 13 великомасштабних заходів у Вільшані. 30 грудня очікується чотирнадцятий.  Ці 9 місяців дивовижної роботи в дивовижній сфері з цікавими людьми допомогли мені зрозуміти хто я є,і ким хочу бути в майбутньому. Найбільше я люблю свою роботу за те, що культура здатна зцілювати людські душі. Це особливо  спостерігається в той час, коли до тебе приходить на репетицію людина, втомлена від рутини і побуту, дратівлива, схожа на колючку, але через годину…Через годину репетиції здається, що в неї виростають крила, і з Будинку Культури виходить зовсім інша Особистість, яка МРІЄ, ПРАГНЕ бути і ТВОРИТИ.

Робота в культурі помітна лише тоді, коли вона надихається ентузіазмом. Мабуть, в нашій державі по-іншому поки й бути не може, однак..Є люди, які вірять у те, що в нас все буде добре. Є люди, які прагнуть щось змінити, і є люди, які сором’язливо, без особливого шуму і пафосу це роблять.  Завдання культури - спрямовувати й надихати.  Я безмежно вдячна тим людям, які привели мене в цю сферу діяльності, і я змогла створити своє дитя – клуб екзотичних танців «Мактуб», - творчість якого відображає сутність мого власного, ніким, крім мене не керованого «Я».  Культура може і робить набагато більше, ніж від неї очікується. Приходьте, беріть участь, цікавтеся і разом з нами розвивайтеся, адже культура в державі, -  як душа для тіла, - без неї країна неможлива.

 

P.S. Чекаємо вас 30 грудня 2015 року, о19.00, на новорічному мюзиклі в Будинку Культури.

+7

Коментарі

31.12.2015 22:12
1. Романенко Ярослав +2

Тим хто не зміг бути присутнім на концерті надаю відеозапис. Якість яка є, концерт без одного цікавого виступу, тому в майбутньому приходьте в БК особисто аби нічого не пропустити :) 


02.01.2016 00:29
2. Шах Джаніта +5

Перше селфі засновників сайту "Вільшана - твоя Батьківщина".


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 27.12.2015 20:05
  • Перегляди: 274
  • Коментарі: 2

Теги