Нещодавно діти Вільшани їздили з ексурсією в Київ
Нещодавно діти Вільшани їздили з ексурсією в Київ
Нещодавно діти Вільшани їздили з ексурсією в Київ
Нещодавно діти Вільшани їздили з ексурсією в Київ

У вівторок, талановиті діти Вільшани отримали змогу відвідати місто на схилах Дніпра - Київ! Спочатку ми відвідали музей-експериментаніум, який показав різні науки з захоплюючої сторони. У цьому закладі більше 250 експонатів, які захопливо ілюструють закони фізики. Було продемонстровано різні важелі і те, наскільки вони відрізняються в плані функціональності. Таємничий світ магнетизму школярі пізнали завдяки численним апаратам, що здивували не тільки молодших, а й старших відвідувачів експериментаніуму. Крім того, багато дітей займаються співами та грою на музичних інструментах, тому кімната акустики справила на них величезне враження! Справжніми чудесами були оптичні ілюзії, котрі змушували по-іншому дивитися на буденні речі. Лабіринти та головоломки довго не відпускали школярів Вільшани зі своїх пасток. Учні пішли з музею абсолютно задоволеними. ПІсля невеличкої прогулянки по місту князів, ми вирушили до Верховної Ради. Ми змогли пройти до будинку парламенту після певних заходів охорони. Діти з відповідальністю і напруженням проходили перевірку. Екскурсія почалася з кулуарів. Якісний тиньк, різні види природного та штучного мармуру, цінні породи дерева, нікельований метал, мідь, бронза, кольорове високоякісне скло, різьблення по дереву та гіпсу, мозаїка, кольорове рішення — це палітра, яку з великим художнім смаком застосував автор в оформленні внутрішніх приміщень. На другому поверсі парламенту знаходяться прапор України, який було внесено в сесійну залу 24 серпня 1991 року та художнє полотно "Державотворення", на якому зображено більше ста громадських діячів та образів українського народу. На картині зображено і самого автора, Олексія Кулакова, який створив цей шедевр в честь десятиріччя незалежності України. 
У центрі будинку Верховної Ради України знаходиться сесійна зала. Вона має форму восьмигранника і вміщує 1000 осіб. Окрасою зали є кришталева люстра, яка важить 4 тонни. 
Екскурсію організував директор ТОВ "Урожай" Олег Васецький. "Я спеціально поєднав у поїздці відвідування закладів науки і законодавчої влади для того, щоб діти розуміли, що наука варта того, аби її вивчати з інтересом, а розумні люди гідні впливати на майбутнє цілої України." - вказав він у соціальній мережі. Талановита молодь Вільшани вдячна йому за надану можливість!

+1

Автор: Влад Романенко

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 26.04.2017 21:28
  • Перегляди: 637

Теги