Нарешті додому: лікування пораненого бійця завершено!

Нарешті додому: лікування пораненого бійця завершено!

Стіни клініки ilaya покинув черговий пацієнт. Сорокарічний Сергій пережив кілька тяжких етапів лікування у рамках проекту «Біотех-лікування поранених»: зрощення та реконструкцію складного перелому передпліччя, операцію на гомілково-ступневому суглобі. Днями основні етапи було завершено. З ноги Сергія зняли апарат Ілізарова, і чоловік вирушив на домашнє відновлення. Тепер він з’явиться у клініці лише за певний час, заради контрольного огляду. Всі кошти, затрачені на лікування, було зібрано волонтерами «Народного проекту» у рамках програми «Біотех-лікування поранених».

1

До війни Сергій вів тихе і мирне життя, родина чоловіка ростила двох прекрасних доньок. Щойно почалася війна, Сергія призвали до війська. Воював на Луганщині, там же і отримав поранення – влітку 2015 бійця покалічило близьким вибухом ворожого снаряда, коли терористи обстріляли наші війська з тяжкої САУ «Гвоздика». Уламки тяжко пошматували тіло: кисть руки ледь не відірвало, до того ж тяжко пошкодило ногу. Сергій втратив багато крові, і, як кажуть, вижив тільки завдяки бронежилету.

У військових шпиталях чоловік пережив п’ять операцій. На певному етапі його перевели до Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Попри всю майстерність тамтешніх лікарів, складний багатоуламковий перелом кісток передпліччя почав зростатись неправильно, через що кисть Олександра стала практично нерухомою. Медики звернулись по допомогу до проекту «Біотех-реабілітація поранених», і провідний спеціаліст клініки ilaya Володимир Оксимець радо відкликнувся на прохання.

rucka

Волонтери «Народного проекту» зібрали необхідні кошти і оплатили лікування, тим часом, за участю пана Оксимця, Сергієві наново перебрали поламані кістки і зафіксували їх пластинами. Трохи згодом, вже у клініці ilaya, контрольний огляд показав: операція виявилася вдалою, і кістки зрослися вірно. Насьогодні, завдяки зусиллям самого Сергія, рух пальців та кисті практично відновився. Вже коли перелом остаточно загоївся, на місці травми провели пластичну реконструкцію м’язів та шкіри.

Крім того, «полагодили» і ногу. На превеликий жаль, масштабні травми не залишили іншої можливості, окрім як жорстко зафіксувати суглоб. Завдяки цьому нога стала принаймні опороздатною, і Сергій зможе ходити на власних двох. Нині ж з ноги зняли апарат Ілізарова, який було встановлено на час загоєння ран, і відтепер Сергій буде тренуватися ходити самостійно.

sobacka

Хоча в даному випадку мова й не йде про застосування клітинних технологій, та лікування бійця було б неможливим без проекту «Біотех-реабілітація поранених». В рамках проекту ми зібрали необхідну суму коштів для проведення фінальних операцій, а лікарі клініки ilaya застосували увесь свій досвід, аби вилікувати тяжкі травми Сергія. На превеликий жаль, висококваліфікованої допомоги потребують і інші наші бійці: тільки майстерність лікарів та сучасні технології можуть повернути їх до повноцінного життя. Долучайтесь до допомоги: без ваших пожертв поранені захисники практично не мають шансів на одужання!

 

Джерело: www.peoplesproject.com

+1

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 09.10.2016 21:46
  • Перегляди: 683

Теги