Казкові передзвони

9-10 грудня 2016року в місті Запоріжжя відбувся 5 Міжнародний фестиваль талантів «Казкові передзвони», на який було запрошено зразковий хореографічний колектив «Ольша» Вільшанського філіалу Городищенської ДШМ ім. С.С.Гулака-Артемовського. У фестивалі брала участь талановита молодь з різних куточків нашої країни, а також зі США та Іорданії. В залі панувала неповторна творча атмосфера, адже всі конкурсанти показували високий мистецький рівень і заслуговували на високі відзнаки.

Незважаючи на потужну конкуренцію, наші танцюристи стали переможцями в номінації «Народний танець», підкоривши глядацький зал і прискіпливе журі запальним грузинським танцем, який настільки був колоритним, що його показували по місцевому телебаченню. Номер наших юних хореографів було відібрано для демонстрації на Гала-концерті, де і проходила церемонія нагородження. Також на Гала-концерті виступала і учениця музичного відділу Завацька Ліза (фортепіано), де їй, як найменшій учасниці інструментального жанру, було вручено диплом і заохочувальний подарунок. А вільшанські танцюристи отримали цінні подарунки від спонсора фестивалю фірми «Живчик» та безкоштовну екскурсію до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» від організаторів фестивалю.

11 грудня наших конкурсантів ждала захоплююча екскурсійна програма. Вони відвідали Запорізький музей прикладної кераміки та живописної творчості Іллі та Олексія Бурлаїв. Цей музей незвичайний тим, що в його експозиції поєднуються три напрямки: природничий, історичний та мистецький. Всесвітньою організацією ЮНЕСКО музей визнано музеєм-школою, тому екскурсовод свою розповідь поєднувала з театральним дійством та творчими завданнями, що було надзвичайно цікаво.

Також наша група відвідала історико-культурний заповідник «Запорізька Січ» на острові Хортиця. Величезне враження отримали діти від побаченого: побутовий устрій Січі, козацький Дух, який втілювали в собі справжні козаки, одягнені в старовинні строї, що демонстрували відвідувачам прийоми володіння шаблями і бойовими канчуками.Наша поїздка відбулася завдяки допомозі багатьох небайдужих людей. Хочеться подякувати депутату обласної ради Коломійцю В.В., ТОВ «Імперія продуктів», «Бумкорн» за надані спонсорські кошти; заступнику голови державної районної адміністрації Скриннику В.В., Вільшанському селищному голові Яровому В.М. за організацію перевезення дітей; завідувачу сектору культури районної державної адміністрації Салій Н.В., директору Городищенської ДШМ ім.С.С.Гулака-Артемовського Голосій В.Г. за надану методичну допомогу; викладачам школи мистецтв Каракай В.Ю., Звєрєвій А.Ю., Звєрєву Ю.А., Тимошенко Л.Ф. за організацію поїздки.

0

Автор: Член батьківського комітету Вільшанського філіалу Городищенської ДШМ Завацька С.М.

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 22.12.2016 17:19
  • Перегляди: 406

Теги