Герої серед нас.

З великим нетерпінням всі учні та працівники Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів чекали на прихід до школи випускника, який перебуває на службі в зоні АТО Землянка Олексія.

22 квітня відбулася довгоочікувана зустріч з бійцем батальйону «Азов», який розповів дітям про страшні події, які відбуваються сьогодні на сході України, продемонстрував фото із свого військового життя.  Особливо хвилюючим був момент,коли Олексій показав дітям невеличкі шматочки металу, які несуть смерть. Діти були глибоко вражені,зі сльозами на очах слухали розповіді  невеликого на вигляд, але такого мужнього та сильного духом хлопця.

Олексій познайомив присутніх із правилами надання першої допомоги при вогнепальних ураженнях, кровотечі, продемонстрував правила накладання джгута та пов’язки.  Діти мали змогу практично закріпити  навички надання допомоги.

2    3

Зустріч із учасником бойових дій АТО викликала великий інтерес у дітей. Відбувся цікавий діалог , діти безперестанку ставили й ставили запитання й ще довго не відпускали Олексія.  З якою гордістю вони дивилися на бійця, який нещодавно сидів за шкільною партою, а сьогодні виконує свій громадянський обов’язок – захищає Батьківщину від ворогів.

Олексій пройшов шкільним коридором,зайшов у свій клас,посидів за своєю партою, згадав шкільні роки та побажав дітям успіхів у навчання та подякував за теплу зустріч, обіцяв неодмінно повернутися і знову прийти до школи.

5  4

На завершення зустрічі діти подарували Олексію оберіг , побажали міцного здоров’я та швидкого повернення додому. 

 

Матеріал підготувала:

Римська Л.В.

+2

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 27.04.2015 12:20
  • Перегляди: 371

Теги