Екологічна урна для батарейок  Energy Seed
Екологічна урна для батарейок  Energy Seed

Energy Seed - непроста урна для батарейок. Красиве та екологічно дружнє рішення представлене молодими дизайнерами Sungwoo Park і Sunhee Kim. Розташована в громадських місцях, урна Energy Seed, буде накопичувати викинуті батарейки вдень і освітлювати вулиці вночі.

Конструкція створена таким чином, що залишки енергії батарейок використовуються світлодіодами. У «непрацюючих» батарейках залишається близько 0,8 - 2 Вт енергії, а для світлодіода потрібно приблизно 2 Вт. Система споживає залишки невикористаної енергії і створює можливість для складування батарейок окремо від загального сміття, адже лужні батарейки містять важкі метали як ртуть, свинець, кадмій і нікель, і при звичайній утилізації викликають серйозне забруднення навколишнього середовища.

Безумовно, краса концепту в тому, що на перших порах він мало стикається з реальністю і залишає нам поле для мрій... Очевидний плюс даного гаджета в тому, що такі шкідливі предмети як використані батарейки можуть дослужити нам на всі 100 % і з них можна видавити максимум того, заради чого вони придумані - енергію, ну, а мінуси, ймовірно, в тому, що краще б взагалі максимально знизити виробництво і використання батарейок, навіть використаних, сконцентрувавшись на інших більш чистих джерелах енергії.

+1

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 15.08.2014 21:20
  • Перегляди: 490

Теги