Європейська Україна – твій власний вибір

 

Хто з нас не мріяв про високий рівень життя, як у провідних країнах Європейського Союзу? Західний ідеал приваблює багатьма добре розвиненими сферами – економічними, політичними, культурними та соціальними. Насправді ж, державу творить нація, яка будує певні соціальні умови для процвітання країни. Можливості допомогти в складних політичних питаннях у нас не має, але підтримувати соціальну складову – наш обов’язок. Чому ж ми геть забули про ці обов’язки?

Нині Україна має достатньо патріотів,які говорять про свою любов до Батьківщини. Але любов – це не лише слова, а й конкретні дії, спрямовані на благо країни. Починати необхідно з рідного міста, землі, де ти народився, місцин, які назавжди залишаться жити в твоєму серці. Для нас найрідніший куточок – це Вільшана, якою ми можемо пишатися, та чомусь не прикладаємо достатньо зусиль, щоб зберегти всі ті цінності, що маємо.

На жаль, ми знову бачимо порожні пляшки на зелених галявинах, засмічені узбіччя, зіпсовані написами лавки біля місцевого БК. Хоч кожен з нас розуміє про буквальну злочинність забруднення природи, такі неприємні картини залишаються. Хтось може заявити, що він не вчиняє нічого подібного, тож ця проблема його не стосується. Це повинно хвилювати усіх, хто прагне до ідеалу, за який ми так відчайдушно боролися. Для початку потрібно змінити себе і показувати приклад, піднімати цю проблему для обговорення частіше, виявляти підтримку збереженню екології та чистоти навколишнього середовища.

Корисною справою для жителів Вільшани має стати суботник, де кожен безкорисливо допомагає рідному селищу. Робота є: покосити високі зарослі трави, зібрати сміття з узбіч, загребти пожовкле листя, адже скоро осіння пора. Так, праця дійсно не оплачується матеріально, але все добро, яке ви приносите вашому рідному селищу, дуже скоро повернеться у ваше життя.

Можна багато говорити про те, що наша країна недостатньо розвинена, що вона нічого нам не дає, що тут немає перспектив і можливостей для особистого росту. Істина лишається: не віддаючи нічого, ніколи не отримаєш взамін позитивного результату. Давайте разом берегти наше селище і робити все можливе для його процвітання. Без сумніву, з часом зміни заставлять здивуватись навіть скептиків, адже життя в європейській країні починається з кожного з нас.

 

Автор: Юлія Турчин.

 

+2

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 21.08.2015 21:11
  • Перегляди: 299

Теги