Парламентські вибори 2014 року

Наближається 26 жовтня…Скоро буде обрано нову Верховну Раду України. Абсолютного перезавантаження владного ресурсу годі й чекати, особливо переглядаючи партійні списки. Та його ніхто не очікував і після президентських виборів, адже від перестановки доданків значення суми не змінюється. Та все ж, історія твориться не одним днем і не одним десятиліттям. Ми не полишаємо надії на те, що ці парламентські вибори стануть провідним шляхом до влади для нових облич - молодих, компетентних, патріотичних людей. Зрештою, майбутнє залежить саме від нас, тому не можна залишатися байдужим і сидіти вдома, треба йти на вибори. І тут виникає цілком природне питання, яке хвилює душу кожного українця – ЗА КОГО голосувати?

Протягом цієї передвиборчої кампанії на кандидатів (усіх без розбору) повиливалося стільки бруду, що хоч не хоч, а думка про те, що «всі вони однакові» міцно засіла в голові... Та ми вже давно не маленькі діти, і варто б повчитися в історії, хоч трохи відділяючи насіння від лушпиння. Слухати передвиборчі обіцянки як новий жанр літератури – доволі цікаво, не заперечую, однак сказане повинно хоч трохи співвідноситися з діями. «Якщо виберете мене, я зроблю…» звучить доволі впевнено, а чи намагався він (вона) щось зробити для країни ДО того, як іти в політику? Я думаю, на це першочергово потрібно звертати увагу, здійснюючи свій вибір.

Навчіться розділяти популізм від ділової щирості. Звичайно, як писав класик, світ – театр, а люди в ньому – актори. Однак, політика не повинна перемішуватися з клоунадою. Від нашого вибору залежить те, який цирк ми будемо спостерігати у Верховній Раді найближчі п'ять років. Політика – занадто серйозна справа, профанаціям тут не місце, не забувайте.

Ще один нюанс, на який би хотілося звернути увагу – прихильність до радянського комунізму. Я не являюся категоричним опонентом цієї ідеології, однак, на мою думку, найбільша привабливість «совкового» періоду полягає в тому, що його нам вже не повернути…Тоді були інші часи, інші люди, досить жити в минулому, адже так ми ризикуємо втратити власне майбутнє.

Історія потрібна для того, щоб ми переймали досвід у колишніх поколінь, і рухалися далі. Наше завдання – бути її хорошими учнями, тому 26 жовтня 2014року не залишайтеся байдужими – йдіть голосувати. Не варто повторювати помилки минулих років. Через нашу байдужість, через наше «я принципово не йду голосувати, бо всеодно буде по їхньому, за нас все вирішать», ми зараз розплачуємося життями молодих хлопців, які замість того, щоб розбудовувати державу – воюють за те, щоб вона взагалі була. Пам’ятаймо про це!

+1

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 21.10.2014 18:59
  • Перегляди: 520

Теги