Надійний тил, або скажи «Ні!» істерії

Війна… Вона вже захопила думки кожної української голови. На Сході точиться боротьба, щодня приходять звістки про нові втрачені життя. Ми з острахом листаємо стрічку новин, і боїмося думати про завтра. Якби тільки воно було… мирним.

У цей час вже якось не до розваг, витрати власного бюджету зазнали кардинальної зміни спрямування. Загальне відчуття неспокою і депресії полонить людські душі. Про радощі і веселощі багатьом соромно й думати, бо хіба можна посміхатися тоді, коли проливається кров твоїх земляків?

Дуже важко бути сконцентрованим і зосередженим, люди стають знервовані, зриваються на кожній дрібниці. В емоційному пориві ми забуваємо про те, що потрібно бути об’єктивними. Ми знаходимося за спинами наших захисників, і повинні бути надійним тилом. Істерія ослаблює мислення, блокує мозок, ми робимося слабкі, а цього якраз допускати не можна, особливо зараз. Нам треба бути зібраними в думках і триматися поруч один біля одного. Ніякі міжусобиці зараз недопустимі, тому що будь який внутрішній конфлікт – це козир зовнішнім ворогам, що значно послаблює позиції тих людей, які ідуть на смерть за те, щоб ми могли жити в мирі. Правду кажуть, що найбільше цінуєш вже тоді, коли втрачаєш…

Але життя не стоїть на місці. Ми повинні вдвічі більше працювати, не забувати відпочивати, і не впадати в емоційні крайнощі. Та про колишню загальну байдужість необхідно забути, бо коли хлопці повернуться після війни додому, що побачать? Заради чого вони взяли в руки автомат?

Джаніта Шах

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 23.08.2014 20:21
  • Перегляди: 484

Теги